csenkigabi

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: -

Megnézem

Max Factor Colour Adapt Alapozó

Max Factor Colour Adapt Alapozó
2019. január 11.

Nagyon sokáig ezt használtam, vagy 6 évig. Ez volt az első alapozóm, még anyukám vett magának egyet meg nekem is így utána nem is próbáltam másikat, úgy gondoltam ő biztos tudja, hogy ez a jó:D. Akkor úgy megvoltam vele elégedve, de sose éreztem a wow hatást, nem tudtam mit kell várni egy alapozótól. Mostmár tudom, hogy nekem túl matt volt, furán beleült a pórusokba, kicsit maszkos hatással. Szóval azóta már rengeteg alapozót kipróbáltam és bizony a lista legalján áll ez a termék, sosem venném már újra. L'oreal true match vagy Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 100x jobbak..

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2019. január 11.

Legjobb drogériás alapozó! Itteni vélemények alapján vettem meg. És abszolút nem bántam meg. Beige színben szereztem be, és tökéletesen illeszkedik az arcom színéhez, egyenletes, ragyogó arcbőrt biztosít, kicsit olyan mintha még a ráncaim is eltünnének:D

NYX Matte Bronzer

NYX Matte Bronzer
2019. január 11.

Imádom, nagyon tartós, könnyű vele dolgozni. Előtte csak drogériás bronzosítókat használtam, amik a nap végére már le is koptak. Ez még este is ott figyel az arcomon. Nagyon szeretem, a legsötétebb színét veszem mindig, nekem ez a tökéletes szín.