cseperke

Regisztráció dátuma: 2015. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló
2020. április 8.

Üdèbb és "feszesebb" tőle az arcom reggel (jobb, mint nélküle). Éjszakára annyira hidratálja az kombinált/száraz bőröm, amennyire kell.
A ragacsos utóèrzete, az ára, illetve a felesleges és néha zavaróan erős illata miatt csak 4 csillag.

Dermaflora 0% gél stift Argan Oil & honey

Dermaflora 0% gél stift Argan Oil & honey
2018. szeptember 4.

Szerintem átlagosan izzadok, és a legnagyobb melegben sem lettem büdi, amikor ezt használtam. Egyetlen egyszer előfordult, hogy utánakentem délután.
Kb. 2-3 perc alatt megszárad, de ha nincs erre idő, akkor sem leszek tőle büdike, és tényleg engedi a bőrt lélegezni, ez eddig a LEGJOBB ALUMÍNIUMMENTES dezodorom, csak az a probléma, hogy a párom nem szereti az illatát (mézes negró). Ő úgy vette észre,hogy az összes Dermaflora deonak van valami furcsa szúrós szaga, ami őt 'rossz testszagnak' érez (reggel, a felkenés pillanatában is), én ilyesmit nem igazán érzek, pedig én is kényes vagyok a szúrós szagokra... ha az illatával nem lenne probléma, akkor ezt használnám, mert a hatása tényleg KIFOGÁSTALAN.

Yamuna Szőlőmagolajos Fürdőbomba

Yamuna Szőlőmagolajos Fürdőbomba
2018. szeptember 4.

Az illata sajnos nem olyan volt, mint csomagoláson keresztül, volt valami furcsa "szaga", és emiatt egy kicsit csalódás volt. (A kókuszosnál is éreztem ezt a fura szagot.)
A Yamuna nem olyan fürdőbombákat készít, amitől óriási habok lesznek a kádban, mert egyáltalán nincs habja, de gondolom azért, mert kevés, és teljesen természetes alapanyagokból készült, ami szuper, ha nem a habokra megy rá az ember.
Valóban hidratál, és puha lesz tőle a bőr, ami nem ragacsos, hanem kellemes érzésként megmarad másnap estig!