csepke

Regisztráció dátuma: 2012. június 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. június 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon Luxe Alapozó SPF20

Avon Luxe Alapozó SPF20
2013. szeptember 19.

Inkább száraz bőrre ajánlanám, és/vagy télre. Fénylő felkenés után, de egy kis púderezéssel együtt csodaszép.
Egy dologra érdemes figyelni: nagyon világosak az árnyalatai. Én a viszonylag világos bőrömre az itt olvasott kritikák után egy elég sötét árnyalatot választottam (medium bisque), és ez a jó.

Avon Anew Genics Nappali Lotion SPF15

Avon Anew Genics Nappali Lotion SPF15
2013. szeptember 19.

Tegnap óta használom, nem várok csodát, pláne nem az előző vélemény óta :)
Pedig én már most érezni véltem jótékony hatását, ami főleg abból adódik, hogy olyan komfortosnak érzem a felkenés után, az illata miatt is és aztán az utána használt Avon Luxe alapozóval együtt szebb a bőröm, mint akár 2 napja. (Hozzáteszem, nem vagyok Avon-mániás, sőt, ez az első Avon krémem. Ezelőtt a huszonezer forintostól a 400 forintosig mindent kipróbáltam.)
Szóval akkor még megírom pár hét múlva, mi a helyzet. Eddig bejön, de nem elájulósan...

Garnier Nutrisse Creme Tápláló Tartós Krémhajfesték

Garnier Nutrisse Creme Tápláló Tartós Krémhajfesték
2013. szeptember 19.

Az eredetileg sötétbarna hajam kis fifikával a loreal ombre festékével szőkítettem (végekre több, és átfutottam az egészen, nagyon kíméletesen szívta le a színt) és a garnier sahara árnyalatával átfestettem később.
Imádom, hamvas szőke színe lett, persze nem nagyon világos. És nem ment tönkr ea hajam (csodák csodája ennyi kínzás után). Jobb valóban, mint az olia.