Cserne

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. március 31.

Mintát kaptam sipo-s vásárlásom után, de egész tartós.
Pattanást és problémát nem okozott, jól tisztít. Egyedül, ami nem tetszik, hogy olyan viaszos érzésem van, ahogy lemosom és a számról alig bírom lemosni. :D Kicsit jobban is szárít, mint a balea lemosó.
Nem rossz, viszont az biztos, hogy a baleás lemosót nem cserélném le erre.

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. március 31.

Én is trnd projekt kapcsán jutottam hozzá, aminek nagyon örültem, mert mindenféleképpen kiszerettem volna próbálni ezt a fényvédőt és azt kell mondjam, hogy csodás!
Ami számomra nagyon fontos és én kevés fényvédőnél tapasztaltam eddig: nem diszkógömb a homlokom! Nem matt, de nem is fényes, teljesen természetes hatású.
Egyetlen negatívumot se tudok mondani, talán gyorsan beszívódik, így gyorsan el kell dolgozni, de számomra ez nem probléma. :D
Nem csípi a szemet és nem sajnálom onnan, szemhéjra is kenem (rá vagyok parázva a szem körüli ráncokra).
Összegezve: nem csíp, hamar beszívódik, nem hagy fehér réteget!!, nincs Napnál is fényesebb homlok és pattanást, kiütéseket, mitesszereket sem okoz.
Jól működik a G&G Niájával is, nem kukacosodik.
Ha elfogynak a mintáim, biztos, hogy erre fogom váltani a fényvédőmet, mert szerelem!
Ja és van egy kis illata, tipikus naptej, de szerintem finom. Amikor kiléptem a házból, megcsapott az illata, de nekem kifejezetten tetszett. Azon gondolkodtam, hogy mitől vagyok illatos, mire leesett, hogy ez az. Csak ilyen fun fact. :D

Artistry Hydra-V™ Frissítő Gél

Artistry Hydra-V™ Frissítő Gél
2021. január 29.

Alkalmanként használom, főleg így télre, de próbáltam már reggelre és estére is többször.
Ami pozitív, hogy szépen és gyorsan beissza magát, nincs diszkógömb fej, nem ragacsos. Nekem irritációt sem okozott.
Ami viszont nem tetszik, hogy reggelre felkenem és magában is, de fényvédő alatt is kukacosodik. Egy ideig nem érzem, hogy van rajtam krém, aztán órák elteltével száraz és pereg, összegyűlik.
Erős hármas, mert problémát nem okozott, de reggelre nekem nem jött be. Télen estére szerintem kevés, nyáron elhasználom (és majd update-elek).