Cserne

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2022. január 8.

Update:

December végén használtam el a teljes adagot, január elsején már a 10-est kentem estére (új év, új reti).
Sokáig kitartott, de ez annak is köszönhető, hogy eleinte, mint lentebb írtam csak szépen lassan vezettem be, amiből általában heti 3 alkalom, olykor 4 lett. Ősszel viszont hámlott picit az orrom, akkor megint visszavettem, szerintem sok volt neki a reti-bha váltogatása.
Ezen kívül semmi problémám nem volt vele, azt se kimondottan negatívumnak mondanám, csak oda kell figyelni, nem fürödni benne. :D
Nekem se fogta be a párnámat, ruhámat, rögtön beszívta a bőröm minden egyes alkalommal. Hidratálás szintén ment rá télen-nyáron.
Szép az arcom, segít a pattanások kevésbé kialakulásában vagy gyorsabb eltüntetéseben és majd 20-30 év után biztos meglátszik az anti-aging hatása is. :)
Ajánlom mindenkinek!

Plusz: én ritkán az ajkaimra is kentem egy nagyon-nagyon halovány réteggel vagy amennyi jutott, amikor az arcomat kentem. Eredmény: nincs cserepesedett ajak. Utána természetesen ajakbalzsam is kerül rá. :D

2021. május 23.
Barátok vagyunk, nem volt purging és semmiféle irritáció. Lassan, heti 2 alkalommal iktattam be, emellett a szemem környékén nagyon óvatosan bántam vele. Azóta szépen felhoztam minden második napra a használatát. Segít a pattanások eltüntetésében, finomításán. (Sajnos jött ki 2-3 db manapság).
Jelenleg még nem használok alá semmit, dupla tisztítás, ez, végül bő hidratálással zárom este. Nekem nagyon hamar beszippantja a bőröm egyébként ezt a kis szérumot. :D
Ha elfogy(óban lesz) jövök újra.

Paula's Choice Skin Balancing Ultra-Sheer Daily Defense Broad Spectrum SPF30

Paula's Choice Skin Balancing Ultra-Sheer Daily Defense Broad Spectrum SPF30
2021. december 18.

Update: Azóta csakis a cerave hidratálóm felé vittem fel, amitől azt hittem jobb lesz. Az esetek 70%-ában működött is, sehol sem csípett egy kicsit sem. Pont tegnap gondolkodtam el rajta, hogy öt csillagra értékelem, amikor elkezdte megint csípni napközben a szemhéjamat. Gondolkodtam, hogy vajon a szemkörnyékem nem lenne jól karbantartva...? Megy rá hidratáló, de ha az nem is, akkor a cosrx csiganyála, viszont nem szoktam ezerféle terméket használni, mert hajlamos miliára.
Így nem tudtam megfejteni, hogy miért nem működik csakis kizárólag a szemhéjamon. ): (Az esetek 30%-ában.)
Viszont csodálatos egy fényvédő, nekem nem kukacosodott, nincs fehér réteg, se csillogó homlok, hamar beszívódik. El fogom használni, szemhéjra más terméket viszek fel, viszont újravásárolni nem biztos, hogy fogom. Mintát próbáljatok, akinek érzékenyebb lehet a bőre, mert egyébként meg kilóra megvett a PC. :)
(Super-Light Daily Wrinkle Defense 30 faktorosa egy álom!)

2021. november 21.
Sok jó komment hatására megvettem, az irritáció, csípés nálam ritka, hogy előfordul, így alig vártam, hogy kipróbáljam. Nos, úgy csípett felkenéskor...
Cosrx Snail 96 esszenciát kentem alá. Az orromat csípte, de azzal úgy voltam, hogy most ilyen náthás időszak van, az érthető. Viszont a szemem! Én úgy gondolom, hogy fényvédőnek kell kerülnie szemhéjra is, pláne, mivel olyan terület, ami hamar ráncosodik. Le kellett mosnom 20 perc után, mert égette.
Az illata sem tetszik, pedig az lrp shaka is illatosított, de ez kenterbe veri. Lehet megszokás kérdése.
Pozitívum viszont az állaga, az szerelem. Nekem sikerült eltalálni (a kommentek alapján) a jó arányt, nem hagyott fehér réteget, nem csillogok tőle, nem is szuper matt, ami nem baj. Kukacosodást se tapasztaltam. Nemsokára kenem a második réteget a mai napra.
Összegezve nem rossz, nem rossz, de ha így fogja irritálni a bőrömet, akkor biztos, hogy nem veszem újra. Legközelebb megpróbálom cerave vékony hidratáló réteg fölé kenni, kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény.
(Gyenge hármas, de azért, mert tényleg szuper ez az állag és nincs diszkógömb fej.)

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2021. november 11.

UPDATE: Még mindig szeretem. És egy Protip: lefekvés előtt befújom, bemasszírozom és másnap vállalható frizurával (nem zsíros) kelek.
(Másik szárazsamponos posztnál láttam, de gondolom megosztom itt.)

2021. szeptember 11.
Megváltás számomra! Látom, hogy van néhány rossz értékelés, én leszögezném, hogy ritkán használom, tényleg, amikor szükségét érzem (pedig gyorsan zsírosodó a hajam, de inkább hajat mosok).
Szóval, amitől leesett az állam: edzés után, jól leizzadt hajtövekkel készültem bulizni, ezt felfújtam, mert nem volt időm hajmosásra + szárításra, összeborzoltam a hajtöveknél és WOW! Nagybetűsen: friss, dús haj. Másnap se kellett összefognom a hajam, ami nagyon nagy szó nálam. Emiatt 5*.

Még egy kis infó: barna hajon egész jól el lehet masszírozni, ha esetleg fehér nyomot hagyna. :)