CsiccaG

Regisztráció dátuma: 2017. április 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Magister Products Cocoberry Ajakbalzsam

Magister Products Cocoberry Ajakbalzsam
2019. augusztus 15.

Sajnos nagyot csalódtam. Nagyon szeretem a Magister termékeit, de ez számomra értelmezhetetlen. Nem hagytam a táskám se napon, se forró kocsiban, de így is szétfolyt benne. Ami megmaradt az meg begrízesedett. Elkenni nem jó érzés így és semmi perc alatt lejön. Meg mondjuk nem is igazán vagyok oda azért, hogy úgy csillogjon a szám, mintha sertészsírral kentem volna be. Otthon elhasználom a maradékot, de maradok a régi megszokott ajakbalzsamomnál.

Babor Cleansing CP Rose Toning Lotion

Babor Cleansing CP Rose Toning Lotion
2019. június 13.

A termékcsalád másik habzó arctisztítójával (Cleansing Enzyme Cleanser) használom együtt és ketten nagyon szépen teszik a dolgukat. Szeretem, hogy az arctisztító után áttörölve ezzel az arcom, akkor picit csipked. Ekkor tudom, hogy jól tiszítottam át vele a bőröm. Szépen hidratál, bár biztos, ami biztos én használok utána egy Ordinary szérumot is. De ha kimarad az se gond. A két Babor szép bőrképet hagy maga után. Újra vevős lesz, bár az árára nagyon szívom a fogam, de akkor inkább a minőség.

Babor Cleansing Enzyme Cleanser

Babor Cleansing Enzyme Cleanser
2019. június 13.

Lassan fél éve használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon szép, üde és friss utána a bőröm. Általában zuhanyzás után a még nedves tenyeremre szórok egy keveset belőle és utána dörzsölöm, masszírozom vele az arcom. Az ára húzósabb, de tekintve, hogy nagyon kevés kell belőle, így bőven megéri.