Csien27

Regisztráció dátuma: 2021. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Medinac Lágy Kapszula

Medinac Lágy Kapszula
2022. február 7.

2 hete szedem a kapszulát, de le kell írnom, mert alig hiszem el... kb 12 éves korom óta extra zsíros volt a bőröm, fénylett mint a diszkógömb, ehhez pedig nagy aknés ciszták, apró mitesszerek és tág pórusok társultak. Felcseperedtem és huszonévesen már nem csak az arcom, de a hátam is tiszta pattanás lett. Igen, pajzsmirigy probléma és ir is van, így az étrendem cukortól, csokitól és fehérlisztes dolgoktól mentes lett, fogytam is, a bőröm javult, de még mindig folyamatosak a hatalmas gennyes gyulladások amik nyilván fájnak is.
Több dokival beszéltem a bőröm állapotáról, kb mindegyik azt mondta, hogy ez genetika és fogadjam el, ez van. Tavaly voltam egy magán bőrgyógyásznál, aki 3 hónapos antibiotikum kúrát írt, végigszedtem és nem javult semmi. Visszamentem hozzá és azt mondta, szerinte jobb lett, ami van azt meg fogadjam el vagy szedjem még 3 hónapig az antibiotikumot (ami láthatóan nem segített semmit)... ezen a ponton reményt vesztettem.
Most 2 hete teljesen más dolog miatt jártam egy másik bőrgyógyásznál, csak úgy mellékesen megemlítettem, hogy az arcomon a gyulladások mennyire zavarnak, erre jött a válasz: ez a kapszula.
2 hét alatt ELMÚLTAK a hatalmas gyulladások és a mitesszerek is az arcomon és a hátamon! Ezt alig hiszem el, 12 éves korom óta nem láttam ilyennek az arcomat. Kisebb pattanások kijöttek, de kb 1 nap alatt el is múlnak. Az elmúlt 2-3 napban érzem, hogy kifejezetten száraz lett a bőröm, folyamatosan kell hidratálni nappal és éjjel is. Az ajakszárazság nekem egyelőre kicsivel rosszabb, mint általában télen szokott. Ilyen drasztikus javulást látva azt gondolom, mindenképp megéri egy esélyt adni ennek a gyógyszernek.
Ha tapasztalok valami újat vagy ha végigszedtem, visszajövök megosztani azt is.

Up, lassan 4 hete szedem, az arcbőröm teljesen kiszáradt, itt-ott hámlik is, így reggel-este kenem arckrémmel, de az egész testem igényli a hidratálást. A kézfejem kiszáradt és pirosodik is, fáj is, gondolom a gyógyszer +hideg kombináció megviseli, remélem, hogy nem lesz ebből ekcéma.
Az elmúlt héten megszűnt a hajzsírosodásom. 6 napig nem mostam hajat és abszolút meg sem látszott, számomra ez hihetetlen, mert egyébként 2naponta meg kell mosnom, annyira zsírosodik.
Az ajakszárazság továbbra sem olyan rémes, más mellékhatást nem tapasztalok.

Up: pont 1 hónapnál tartok és az elmúlt héten beindultak a mellékhatások. 2 napig olyan erős izom és csontfájdalmam volt, hogy nem tudtam kimenni a lakásból, teljesen kimerültem, fáztam, nagyon fájt a fejem is (azt hittem covid). Közben falásrohamok törtek rám, amit előtte soha nem tapasztaltam, mindent felzabáltam ami ehető. 3. napon ez csillapodott, de a fájdalom nem szűnt meg teljesen. A hátam, derekam, térdem, combcsontom és a lábfejem (minden lépésnél) folyamatosan fáj, egy tompa fájdalom a fejemben is folyamatosan jelen van, esténként felerősödik. Eddig reggelente szedtem a gyógyszert, úgy borzalmas volt az egész nap, átálltam az esti bevételre, így kibírható napközben, de éjszaka nem tudok jól aludni. Ha tudtam volna, hogy ennyire sok fájdalommal jár, akkor biztosan nem most kezdem el, mert szakdolgozatra és vizsgákra készülni, közben főállásban dolgozni elég meredek ilyen állapotban... De mostmár végig szedem a következő 2 hónapot, remélem, hogy idő közben csökkeni fognak a tünetek.
Az arcbőröm teljesen kiszáradt, letisztult, nincs sem pattanás sem mitesszer.

Up: 6 hétnél tartok, mostanra csökkentek a mellekhatások, viszont ezt annak tudom be, hogy átálltam az esti bevételre. Nekem sajnos senki nem mondta, hogy reggel nem szabad bevenni illetve a tájékoztatón sem rémlik, hogy olvastam volna. Úgyhogy most szólok, aki olvassa: tilos reggel bevenni, mert úgy rémálom és fájdalom az egész nap!!
Szerencsére elmúlt a mindennapos fejfájás és az izom és csontfájdalom is. A hátfájás enyhén megmaradt, de nem vészes. A bőröm viszont mintha belobbant volna, előjött 3 nagy csúnya pattanás az arcomon és több a hátamon.

Novellista Rouge Privé EDP

Novellista Rouge Privé EDP
2022. január 19.

Vakon rendeltem meg a 10 ml-est, és nagyon örülök, hogy így tettem. Szerelem illat! Rózsás, púderes, szenvedélyes, forró erotikus női illat, ami kiváltképp tartós is. A férfiak imádják rajtam, nagyon sokan dicsérik, de hölgyektől is kaptam már néhány érdeklődést, hogy mi ez a csoda. Merthogy tényleg csoda, nincs benne "semmi extra", egyszerűen rózsás, púderes, szexis, eggyé válik a viselőjével és pont ettől tökéletes. 2 fújás elég belőle, egész nap lehet érezni, ruhán 1 hétig is rajta marad. Kíváncsi vagyok tavasszal, nyáron milyen lesz viselni. Jelenleg csak erre az illatra vágyom, így szülinapra megrendelem a nagyot belőle.

Yves Rocher Comme Une Evidence

Yves Rocher Comme Une Evidence
2021. november 23.

Évekig a kedvenc tavaszi-nyári illatom volt, de mostanra ez enyhült, keresem az új szerelmet. Finom illatt és közepesen tartós, de ár-érték arányban sokkal jobbat is lehet találni.