csiibe

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2017. május 23.

Nos hat eleg vegyes erzelmeim vannak ezzel a korrektorral kapcsolatba. Nekem nagyon sotet, lilas karikaim vannak amivel megbirkozott, elfedte,DE nagyon vakolat hatasa volt messzirol latszott h mi van a szemem alatt raadasul a szine se volt tokeletes sajna! 10es arnyalat tul sargas a 15os meg tul vilagos nekem :( pattanasokra hasznalhatatlan ugyh fogalmam sincs mire fogom elhasznalni. Maradok a jol bevalt Bourjois radiance reveal korrektoromnal es nem dolok be tobb ilyen hypnak!

L'Oreal Paris Brow Artist Maker

L'Oreal Paris Brow Artist Maker
2017. március 19.

Legjobb szemoldokceruza amivel dolgom volt! Idot lehet vele sporolni,mert nagyon konnyu hasznalni es nagyon termeszetes lesz az eredmeny,02es arnyalat van meg es az nekem pont jo,de elhiszem h valaki elegedetlen a szinvalasztekkal! Fixalni szoktam gelel igy egesznap kitart nem kell igazitani.

Bourjois Radiance Reveal Korrektor

Bourjois Radiance Reveal Korrektor
2017. március 18.

Ez egy csoda! Nekem a 02es arnyalat van meg es tokeletesen illeszkedik a boromhoz. Nagyon sotet,fekete karikaim vannak amivel ez a gyonyoruseg elkepesztoen elbanik! Nekem jo pirossag ellen es patikra is. Szep ragyogast ad,de nem csillog es mint ha tenyleg ki simitana a borom+nagyon jol hidratal es nem nez ki ugy mintha egy vakolat lenne a szemem alatt,nagyon termeszetes !