Csilipaprika

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém
2019. február 11.

Leírás szerint tökéletesen az én bőrömre való. Használat után is ezt mondhatom. (Pesze ilyen áron, nem csoda kategóriának mondom, de majdnem!)
1. Kombinált bőröm van, a krémben nincsen semmi nagyon megterhelő. Aloe Vera, Jojobaolaj, illetve C-vitamin kifejezetten jó is pattanásra hajlamos embereknek. Mióta ezt használom, kevesebb pattanásom van.
2. Illetve mivel kissé érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőröm, ezért is fontos, hogy ne legyen túl hosszú az összetevőlista. Ennek is megfelel. (Egyetlen probléma talán, hogy a C vitamin míg pattanásra tökély, addig azért a bőrt kicsit kitudja pirosítani, ha érzékeny...de így krémben elmegy, C-vitamin szérum már veszélyes lenne!)
3. Csomagolás csodás. Mivel C-vitamin van benne, így fontos hogy lég-fénymentes csomagolása legyen, erre is figyeltek. Illetve praktikus, mert az embernek nem kell azon izgulnia hogy teljesen tiszta legyen a keze használatkor, mint egy tégelyes krémnél. Illetve kilehet préselni belőle mindet, nem marad bent fölösleg. Úgy kb 3hónapja használom majdnem naponta, és még jó darabig elég lesz.
Ár-érték arányban ajánlom!

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2018. november 22.

Nagyon szerettem volna szeretni.
Egy ideig használtam is, pattanásaimnak valamilyen szinten jót tett, meg tényleg hidratáltnak éreztem az arcbőrömet egy darabig. De egyszerűen kicsit csíp felkenés után nekem, egy darabig nem foglalkoztam vele, de rájöttem, hogy érdemes váltanom, mert nem teszek jót magamnak vele. Van bent valami, ami engem irritál. Persze ettől még másnak jó lehet.
Testre teljesen jól eltudom használni, mondjuk epilálás/borotválkozás után. Arra egész jó.
Szal ARCRA NEM JÓ, TESTRE OKÉS. Ezért a 4 csillag.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2018. november 22.

4 hónapja bedaueroltattam a hajam, így muszáj volt beszereznem valami jó kis olajat, leginkább a hajvégeimre.
Jó vélemények hatására ezt vettem meg (általában ragaszkodom a szebb összetevőlistákhoz, de mivel ez csak a hajamra kerül, nem a fejbőrömre, így ez nem zavart, csak legyen hatásos).
Teljesen jól működik. Törölközőszáraz hajamon 4 cseppet eloszlatok, a fejbőrömtől kezdődő 10 centit hagyom csak ki (hajam vállam alá ér). Eredmény: Szebb hajvégek szárítás/száradás után, szép loknik, természetes hatás, nem tapad össze. Illata mamás, de hamar elmegy. 4 hónap alatt a negyede fogyott el, úgy, hogy kb 4-5 naponta hajat mosok.
Szóval azt mondhatom, teljesen megéri. Ajánlom!