Csill65

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Manna Tündérkert Szappan

Manna Tündérkert Szappan
2013. január 9.

Igazából nem értem a negatív hozzászólásokat, nekem és a családomnak nagyon bejött ez a szappan. Az egész család imádja az illatát, csak egy gond van vele, hamar elfogy mert sokan használjuk. De legalább nincsenek benne méreganyagok és tisztítja a bőrt. Valószínűleg akiknek kiütötte a bőrét, pont azért mert távoztak a méreganyagok a bőrükből, tehát éppen hogy használt a szappan. Én mostanában arctisztításra is használom és nem húzódik utána a bőröm. Jó lenne ha olcsóbb lenne mert akkor csak ezt használnánk!

Ilcsi Meggy Zselé

Ilcsi Meggy Zselé
2013. január 9.

Csak ajánlani tudom nektek a meggy zselét, szuper hidratáló! Én csak néha kenem fel amikor úgy érzem nagyon rossz állapotban vagyok és akkor valóban csodát tesz velem. Ha kinyitom a tégelyt az illatától már jó hangulatom lesz, utána pedig csodát tesz a bőrrel. Teljesen feltöltődik a bőröm, feszes és üde színű lesz. Minden szempontból tökéletes választás!

Ilcsi Szőlőmagos Arctej

Ilcsi Szőlőmagos Arctej
2013. január 9.

Nagyon jó arctej, könnyű használni a pumpás kiszerelés miatt, így nagyon gazdaságos is. A sminket is tökéletesen távolítja el, nem húzódik a bőr a használat után. Tökéletese arclemosó, csak ajánlani tudom, az illata is kellemes.