Csilla26

Regisztráció dátuma: 2013. december 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2018. március 7.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Olyan, sehová nem sorolható bőröm van. Kissé rozaceás, kissé száraz, kissé, zsíros. Néha normál, ha több folyadékot iszom. A pirosságon és a szárazságon is segített sokat, de nem zsírosította el az arcom. Szépen simította a bőröm. Hamar beszívódik, az illata nem tolakodó, és sminkelni is lehet rá. Biztos, hogy újra veszem.

Isana Young Arcradír Vegyes és Problémás Bőrre

Isana Young Arcradír Vegyes és Problémás Bőrre
2017. április 18.

Szülés után 4 hónappal és szoptatás után 1 héttel vagyok. Nekem a bőröm most kezdett rettenetesen zsírosodni és tele vagyok pattanásokkal a hormonváltozások miatt. Ez a termék csodát tett a bőrömmel. Rendesen letisztítja, simává és puhává radírozza a képem.
Engem nem szárít. Meg vagyok vele elégedve teljesen. Az illata kellemes. biztos, hogy újra veszem....

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2014. március 21.

Három hete vettem ezt a parfümöt.
Megmondom őszintén, egy kicsit csalódtam benne. Rajtam, egyáltalán nem tartós, (pedig még a testpermet is az) az illata egy kissé átlagos. Könnyed, virágos, pézsmás illat, de semmi extra nincs benne. Kissé édeskés. A kupakja meg mindig leesik, de nem baj, még úgysem volt illatozó pénztárcám! :) :) Ha elfogy nem veszem újra, de azért jó lesz a hétköznapokban, ha csak leugrom valahová.