CsillaCecilia

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aromax Rozmaringolaj

Aromax Rozmaringolaj
2019. április 18.

Röviden: IMÁDOM!! :D
Hosszabban: Samponba csepegtettem belőle, nagyon fincsi illata van, és a hajam is sokkal puhább tőle, a balzsamozást is elhagytam, mert szerintem az olaj nagyon jól helyettesíti azt. Hajhullás ellen, illetve hajnövesztés érdekében kezdtem el használni, és bátran állítom, hogy mindkettőre nagyon jó. Látványosan kevesebb haj marad a fésűben vagy hullik ki hajmosás közben. Valamint szemmel láthatóan sokat nőtt a hajam, mióta használom (kb. 1 hónapja). Biztos vagyok benne, hogy újra fogok venni. Nekem nagyon megérte. :)

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Levendulával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Levendulával
2019. április 18.

Glamour napok alkalmával beruháztam erre a dezodorra. Mivel ekcémás a bőröm, a sima Nivea-s, Dove-os, stb. dezodoroktól mindig kiütéses lettem. Viszont ez a deo nagyon bejött. Nem viszket és nem pirosodik ki a bőröm tőle. Nagyon kellemes illata van, illetve nagyon hatásos izzadás ellen. Eddig csak a Solituio Antisudorica volt az, amivel sikerült elérnem, hogy ne izzadjak le, mihelyst kilépek az ajtón. Viszont az is nagyon kiszárította a bőröm. De végre megtaláltam azt a dezodort, aminek az illata is fincsi, és valóban izzadásgátló; nincsenek kellemetlen pillanatok általa, mert tényleg hatásos a pisztolytáska elleni védelemben. :D Ha elfogy, mindenképpen újraveszem, ha nem is lesz akciós, akkor is. Nekem megérte. :)

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2019. március 8.

Kb. 1 hete használom, de nekem nagyon nem vált be. :( Elvileg mattító hatású lenne, ezért is vettem meg, de nekem csak méginkább fényes lesz tőle az arcom, mintha zsíros lenne a bőröm. :( Az illata viszont fincsi, de a funkcióját nálam nem látja el. :(