CsillaCecilia

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. január 20.

Pár napja rendeltem a Skinsmart oldaláról. Nagyon hamar, kb. másfél nap alatt megérkezett hozzám. Azóta használom reggel és este, és máris látható az eredmény. A pattanások kezdenek szépen eltűnni, és nem is jött eddig elő újabb. A bőröm sem zsírosodik be nap végére. Máris a kedvenc arcápolóm lett, úgyhogy biztosan csak ezt fogom használni a későbbiekben is. :)

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó
2019. június 12.

A trnd projekt keretein belül volt szerencsém kipróbálni. Nekem nagyon bevált. :) Finom az illata, gyengéden radírozza a bőröm, maszkként pedig hűsítő érzést nyújt. Az eddigi legjobb arctisztító, amit valaha használtam. Lényegesen kevesebb az arcomon a mitesszer és a pattanások, amióta elkezdtem a tesztelést. Biztos vagyok benne, hogy újra meg fogom venni. :)

Alverde Pure Beauty Anti-Spot Concealer

Alverde Pure Beauty Anti-Spot Concealer
2019. június 1.

Nagyon praktikus termék, szeretem a folyékony korrektor megoldást, mert jobban el lehet oszlatni a bőrön. Viszont kicsit csalódtam benne, mert nekem nagyon fénylik tőle a bőröm. És mivel alapból csak korrektort szoktam használni (alapozót, púdert, stb. nem igazán), így önmagában nem igazán vált be. Olyan, mintha folyton zsíros lenne az arcbőröm. :( Valószínűleg inkább átváltok majd stiftes vagy másféle korrektorra. :(