Csillag2812

Regisztráció dátuma: 2020. november 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. november 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2021. szeptember 20.

Notinóról szereztem be, ott szerencsére leheg kapni. Minden pénzt megér ez a termék. Én imádom az illatát, az állagát és a kiszerelését. Kombinált, pattanásos bőrőm van, de nem okoz újab pattikat és nem zsírosít, nem irritál. Dupla tisztítás első lépéseként használom, amit észre vettem, hogy nem teljesen viszi le maradéktalanul a sminket, ezért előtte még egy garnier (rózsaszín) micellás vizet is használok, viszont használat után sokkal puhább tőle az arcom. :) Egyetlen hátránya, amikor elkezdem nedves kézzel bemaszírozni, akkor a fehér tejes állagá alakuló olaj csöpög mindenhova és megfogja a csapot, de ennyi baj legyen. Egyelőre imádom és újra vevős.

Herbal Essences Pure Megújító Fehér Eper Tisztító Hatás Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Fehér Eper Tisztító Hatás Sampon
2020. december 1.

Meglepődtem, amikor láttam, hogy ez a sampon ilyen rossz értékelést kapott, nekem felül múlta az elvárásaimat, pedig csak egy ideiglenes samponnak szántam. Általában professzionális hajtermékeket használok, így nem is figyelgetem a drogériás kínálatot, de amint kifogyott és glamour napok is voltak megláttam ezt a drogériában és annyira megtetszett a dizájnja és az összetevői, hogy mondom egy próbát megér. :) Mivel nem szeretem az olajosabb samponokat, amik elnehezítik a hajam, így erre esett a választásom a márkától. Először is az illatát imádom, ami inkább mentolos (így a párom is most ezt használja:)) , másodszor nekem nem szárítja a hajam, nem nehezíti el, puha lesz tőle, finom illatú, friss és 3-4 napig bírja, ami meglepő.. korábban csak a professzionális termékeknél tapasztaltam ezt. Jól habzik, én mindig 2x mosok hajat, így a legjobb az eredmény. Amit hiányolok nem bírja sokáig az illata, és nem is lesz tőle fényesebb és kezelhetőbb a hajam. Drogériás viszonylatban, szerintem ár-értek arányban jól teljesít, hiszen nagy kiszerelésű. Másik drogériás termék , ami nagyon bejött még: az Aussie. Engem meggyőzött ez a márka is.

Saffee Acne Sleeping Mask

Saffee Acne Sleeping Mask
2020. november 29.

Én imádom ezz a terméket, nem kell tőle csodát várni, de hozza azt, amit ígér. Szép összetevő is vannak, szerintem nagyon jó az adagolása is, egyébként kevés kell belőle, több mint 2 hónapja használom a nappali géljével együtt de még a fele simán benne van. Reggelre matt és puha lesz a bőröm. Kevesebb lett a pattanásom is. Eleinte féltem ettől a zsíros állagtól, és hosszú idő mire beszívja a bőr, de ezért sleeping maszk :) A termékcsaládból a spot gél, helyi ápolóaz abszolút nyerő!