csillag7

Regisztráció dátuma: 2013. május 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Shiseido Perfect Alapozó Ecset

Shiseido Perfect Alapozó Ecset
2020. december 18.

Aliexpressről rendeltem 10 dollár körüli áron volt, Shesido csomagban érkezett de az ecset nyelére nincsen rányomva. A reviewk alapján az az érzésem hogy eredeti ettől függetlenül, mert nagyon jól működik, nagyon puha és tömör, ahogy az itt leírtak alapján mások is tapasztalják. Én RMS beauty korrektorhoz használom leginkább, tökéletes fedést ad vele.

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++
2020. december 15.

Mint sok sorstársam, én is állandó fényvédő vadászaton vagyok. Rengeteg reviewt olvastam és videót néztem mielőtt ezt a terméket megvettem, köztük Dr. Dray-ét, aki egyébként hónapokkal az SPF botrány előtt már úgy jellemezte, hogy ránézésre mintha kevés fényvédő összetevő lenne benne, ezért én eredetileg is őszi-téli fényvédőnek vettem meg. Leégés témában emiatt nem tudok hozzászólni, de annyit mondhatok, hogy állagra, beszívódásra és overall élmény szempontjából csillagos ötös. Vízhiányos, néha zsíros néha száraz a bőröm és a REN Youth Vitality arckrém fölé kenve sem nehezít el. Nem matt az tény, de egy egészséges arcképet ad, az "öröm felkenni" kategória nálam. Nyárra az LRP 50-es Shaka Fluidját használom már 2 éve, az az egyetlen fényvédő amit találtam, amiben kémiai fényvédők közül a jobb fajták vannak és magas PPD (Persistent Pigment Darkening) számmal rendelkezik. Sajnos az alkoholt érzem a bőrömön ezért egész éven át nem szeretem használni, de szerencsére a szemetmet nem csípi így nyárra okés.

REN Atlantic Kelp And Microalgae Body Oil

REN Atlantic Kelp And Microalgae Body Oil
2020. szeptember 12.

Szuper gyogynovenyes illata van es nagyon puha a borom utana. Nem testapolonak, hanem masszazsra hasznalom. Ar ertek aranyban igy nagyon jo.