Csillagist

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Spirit Of Cashmere Musk EDP

Spirit Of Cashmere Musk EDP
2019. szeptember 6.

Kedvenceim közé tartozik ez az árát tekintve olcsó, de tartós kis parfüm. Leginkább ősztől-tavaszig használom, mert erős, intenzív illata van, de nagyon csábító és kellemes. 5-6 fújjás és rajtam egész nap érződik. Mindig tartok belőle otthon, nem fogyhat el sosem. :)

Spirit of Wild Roses EDP

Spirit of Wild Roses EDP
2019. szeptember 6.

Egyik kedvenc illatom, nagyon-nagyon szeretem!! Alacsony ára ellenére nagyon tartós, a nap végén is érzem magamon. Erős, intenzív rózsás illata van, ezért leginkább őszi-téli és tavaszi hónapokban használom. Nagyon sokan megjegyezték már finom illatát családban, munkahelyen egyaránt. Mindig van belőle tartalék is itthon. :) Csak ajánlani tudom!

Nivea Expert Hidratáló Sminkalap

Nivea Expert Hidratáló Sminkalap
2019. szeptember 6.

Régóta szerettem volna már primer-t beszerezni a smink kellékeim mellé, mert sok jó tulajdonságot olvastam róla, többek között itt a krémmánián. Végül e mellett a primer mellett döntöttem, mivel a nívea termékeket nagyon szeretem. Sajnos csalódás lett a vége, pedig mindösszesen csak két napot használtam. Nekem nem vált be, egy-két piros kis foltocska is lett az arcomon. A szemem környékére nagyon ügyeltem, ennek ellenére mégis nagyon égett egész nap a szemem tőle. De mindehhez az is hozzátartozik, hogy nagyon érzékeny bőrű vagyok, csak színezék- és illatmentes gyógyszertári arckrémet használok. Valószínűleg nekem ezért nem volt jó. Ezzel szerintem be is fejeztem a primerek próbálgatását. :) Viszont a hozzám hasonló érzékeny bőrűeknek biztosan hasznos a vélemény megosztásom.
Az illata isteni, ezért kap egy csillagot. Szép napot nektek!