Best of Beauty 2019

Csilluci

Regisztráció dátuma: 2016. január 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Lanvin Eclat De Fleurs

Lanvin Eclat De Fleurs
2019. június 20.

Számomra maga az ártatlan csoda! Olyan kis finom, könnyű, szerény, virágos illat, amit tényleg csak az érez, akit én akarok, hogy érezze. Ha éppen nem akarok feltűnősködni, csak magam miatt használok parfümöt, hogy ÉN jól érezzem magam, akkor ezt választom.

Az ára meg végképp baráti...

Van egy új darabom is belőle, amit ajándékba kaptam, ezt továbbadnám jó szívvel.

Prada Candy

Prada Candy
2019. május 23.

Egy mintám van belőle, és ha kicsit hűvösebb az idő, mint most is, egyből fújkálom magamra. Valahogy vágyom erre az illatra...

Én nem érzek benn semmi túlzást, semmi túláradó vattacukrosságot. "Csupán" egy jól megkomponált illatot.

Thierry Mugler Angel Innocent

Thierry Mugler Angel Innocent
2019. január 30.

Hihetetlen, hogy már ez is több, mint húsz éves illat! Valamikor a 2000-es évek elején leltem rá, sokáig volt a kedvenc téli parfümöm.
Most bezzeg sehol sem találkozom vele üzletben, csak interneten rendelhető. Hiába akartam újra megszimatolni vásárlás előtt, így egy 5 millis fújósba kellett beruháznom.

Számomra ez egy bújós illat, valami puha kötött pulcsival vagy ruhával együtt szeretem "hordani", amikor legszívesebben hozzábújnék egy óriási plüssmacihoz...