csincsilla_20

Regisztráció dátuma: 2013. január 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 13.
Bőrprobléma: -

Escada Especially EDP

Escada Especially EDP
2013. január 13.

Karácsonyra leptem meg magam ezzel a szuper parfümmel. Szerelem volt első "találkozásra"!! :))) Nagyon régóta vágytam már rá, ezért mióta megvan nagy becsben tartom! :) Drogériákban illatoztam többször is, és a netről rendeltem meg végül, jóval a bolti ár alatt.. Már most rettegek, mi lesz, ha elfogy.. Nem egy "tömeg" parfüm, vagyis én még nem találkoztam igazán hozzá hasonló illattal.. különleges, könnyed, virágos, fiatalos :) Mióta ezt használom már páran megemlítették, hogy milyen jó illatom van :) Gyönyörű az üvegje is, öröm ránézni a polcon! :) Az illata szerintem nem különösebben illan el hamarabb, mint egy másik parfümnek. Azt aláírom, hogy nem olyan erősen lehet érezni egész nap, mikor reggel befújtuk magunkat, de szerintem ez azért van, mert az orrunk ha hozzászokik egy illathoz, azt egy idő után nem érzi.. de attól mások még érzik rajtunk.. ;) nekem 5**

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Szőlő Kivonattal

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Szőlő Kivonattal
2013. január 13.

Kb 2 hete használom minden nap, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Elfogyott a Nivea Make Up Starter krémem, és ezt vettem egy új Nivea helyett, de teljesen jól tettem! :) Ez valamivel olcsóbb, ugyanúgy mattít, és hidratál is, pillanatok alatt beszívódik, alapozó alá tökéletes, ja és szuper, friss szőlő illata van!!! :))

Garnier Essentials Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sminklemosó Tej
2013. január 13.

Én nagyon szeretem ezt a lemosót! :) Teszi a dolgát, nem egy drága termék, sokáig elég, isteni szőlő illata van, és nem utolsó sorban egyáltalán nem csípi a szemem! Bátran ajánlom mindenkinek!