Csipi90

Regisztráció dátuma: 2018. október 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 16.
Bőrprobléma: -

Nina Ricci Bella EDT

Nina Ricci Bella EDT
2020. február 17.

A tavasz közeledtével valami új illatot kerestem, ami nem túl édes, de nem is túl citrusos.
Nos, azt hiszem megtaláltam A tavaszi/nyári parfümöt, pont a kettő közti. Van benne egy nagyon pici szúrósság, amitől elveszti az émelygős édes, gyümölcsös illatát, inkább a citrusosság felé hajlik. A férjemnek azonnal megtetszett, pont a kicsi szúróssága miatt, szerinte különleges.

A karácsonyi kiadás most akciós (15.700,- Ft 50ml) a Müllerben (és a másik két testvére is), pont ma vettem!

Nina Ricci Holiday Collection 2019 Bella EDT

Nina Ricci Holiday Collection 2019 Bella EDT
2020. február 17.

Ez a karácsonyi kiadás most akciós (15.700,- Ft 50ml) a Müllerben (és a másik két testvére is), pont ma vettem!

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin
2019. április 6.

Körülbelül egy hete használom változóan, hol éjszakára, hol nappalra.
Éjszakai használatnál egészen jól működik, reggelre picit talán csökkenti a pattanástól gyulladt piros részeket és összébb is húzza a pórusokat, szuper.
Nappalra viszont vigyázni kell, hogy a szem környékére ne nagyon vigyem, még a közelébe sem, mert délutánra, nap végére irritálja a szemem, eléggé bekönnyezem tőle. Nappalra a bőr "dewy"-sága sem annyira szép látvány, eléggé fénylik és zsírosnak tűnik.
Éjszakára jobb ötletnek tartom használni.
Az illata számomra nem zavaró, viszonylag hamar elillan.