Best of Beauty 2019

Csipi90

Regisztráció dátuma: 2018. október 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 16.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin
2019. április 6.

Körülbelül egy hete használom változóan, hol éjszakára, hol nappalra.
Éjszakai használatnál egészen jól működik, reggelre picit talán csökkenti a pattanástól gyulladt piros részeket és összébb is húzza a pórusokat, szuper.
Nappalra viszont vigyázni kell, hogy a szem környékére ne nagyon vigyem, még a közelébe sem, mert délutánra, nap végére irritálja a szemem, eléggé bekönnyezem tőle. Nappalra a bőr "dewy"-sága sem annyira szép látvány, eléggé fénylik és zsírosnak tűnik.
Éjszakára jobb ötletnek tartom használni.
Az illata számomra nem zavaró, viszonylag hamar elillan.

Syoss Pure Fresh Micellás Sampon

Syoss Pure Fresh Micellás Sampon
2019. április 6.

Kipróbáltam, vettem egy flakonnal, megtetszett ez a kis friss géles micellás állag, gondoltam hátha valami jó cucc és nem zsírosodik majd annyira a hajam, mint a megszokott samponomnál, jó lesz majd egy kis változatosság.
Szerintem hamarabb zsírosodik a hajam, mint a L’Oréal total repair samponomnál, igaz az egy krémes, igénybe vett hajra való, de még ennek ellenére is szerintem egy nappal tovább ki tudom tolni a hajmosást, mint ezzel a géles samponnal.
Az illata tényleg napokig érezhető a hajban, de szerintem ez nem olyan fontos tulajdonság.

Mixa Cold Cream Multi Comfort Kézkrém Kiszáradt és Érzékeny Bőrre

Mixa Cold Cream Multi Comfort Kézkrém Kiszáradt és Érzékeny Bőrre
2019. január 18.

Néhány nap használat után azt hiszem kijelenthetem, hogy megtaláltam A kézkrémet.
Egész télen próbálkoztam helyretenni a száraz, kirepedt, piros, húzódó kezeimet, vettem néhány krémet, de egyik sem vált be igazán.
De ez a termék, már az első éjszaka után nagyon sokat javított a helyzeten, pár napja használom és teljesen rácsodálkozom, hogy de régen nézett már ki ilyen egészségesnek a kezem.
Olyan, mint egy wax, de én szeretem használni, mert nem érzem azt a zsírosságot ennek ellenére, mint sok más krémnél.
Tényleg kibír egy kézmosást, utána nem szárad ki rögtön a kezem, pedig nem kímélem, megmosom rendesen :D
Nagyon örülök, hogy ezt a terméket emeltem le a polcról, már beszereztem belőle még egyet a munkahelyemre.