csocsika92

Regisztráció dátuma: 2018. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Foreo Luna 2

Foreo Luna 2
2018. november 15.

Az agresszív internetes kampányok engem is utolértek...már egy éve szemeztem ezzel a termékkel,és az őszi Glamour napokon kihasználva az akciót, beszereztem a kombinált bőrre való, kék színű változatát. Azért ezt a terméket választottam a sok opció közül, mert hosszú távra tervezek vele, és meggyőzött az anti-ageing funkciója annak ellenére, hogy bárkinél láttam/olvastam nem igazán használta ki. Az arctisztító része szerintem mindegyik Foreo terméknek megegyezik, bár a sörték mérete sokszor különböző, az biztos, hogy arctisztító hatása szuper. Sminklemosásra és agyagos arctisztítókkal történő lemosásra nem ajánlott használni, így én már a micellás vízzel megtisztított arcomra használom egy arclemosó tejjel. A szónikus tisztítás eredményesnek tűnik, bár nekem volt egy kézi (avonos) tisztítóm is, ami pár száz forintért szintén jól megtisztított érzést adott, de ennél azért érződik, hogy hatékonyabb. Kevesebb az orrom körüli mitesszer, puha a bőröm, könnyebben és hamarabb szívja magába az arcápoló olajokat is, és nem fénylik úgy a homlokom sem. Reggel és este is használom, ahogy ajánlották az online elérhető használati útmutatóban. Az anti-ageing részét is naponta kétszer használom, kellemes érzés vele masszírozni az arcomat. Még nincsenek mély ráncaim, remélem ezek után nem is lesznek! :D A termék regisztrálása egyszerű volt, a regisztráció után pedig a Foreo ad valamennyi kedvezményt, amit fél évig lehet felhasználni. Magyarországra viszont csak 14 vagy 16 ezer fölötti vásárlás esetén ingyenes a szállítás, szóval ha ki akarod használni a kedvezményt, akkor azért kicsit még rá kell költeni... Egy mini USB töltővel lehet 1 óra alatt teljesen feltölteni. Jár még hozzá egy kis szütyő, amibe belefér a Luna 2, és így az is megoldott, hogyan viszed magaddal utazásra. ;) Ez egy komolyabb készülék, mint a Luna Mini 2, itt már tisztában kell lenni a bőrtípusoddal, de ha a 30 felé közeledsz (vagy már el is hagytad), akkor inkább ezt vedd meg, mint a kistestvért. Azért kap négy csillagot, mert az ára elég borsos, plusz azt közel egy hónapnyi használat után sem tudom megmondani, hogy az anti-ageing mennyire eredményes, de reméljük a legjobbakat! :D

Avon Nutra Effects Zuhanyzás Közbeni Mélytápláló Testápoló Mandulaolajjal

Avon Nutra Effects Zuhanyzás Közbeni Mélytápláló Testápoló Mandulaolajjal
2018. október 19.

Nagyon örültem, amikor megláttam a katalógusban, hogy van ez a testápoló, mert a sima változatát nagyon szerettem. De ez szörnyű. Nagyon sok kell belőle, hogy magadra tudd kenni, és lemosás után olyan, mintha semmit nem tettél volna belőle a bőrödre, mert annyira nem hidratál semennyire sem. Kár érte, mert az illata valóban kellemes.

Avon True Nutraeffects Gyengéd Arcradír

Avon True Nutraeffects Gyengéd Arcradír
2018. október 19.

Arcradírnak sajnos tényleg nagyon gyenge, de használata után minden szennyeződés eltűnik az arcomról. Nem szárít, egy egészséges, szép arcbőr érzetét kelti. Akkor szoktam használni, amikor több smink van rajtam, mert tényleg mindent nagyon gyengéden eltávolít, és nem igényli a bőröm, hogy utána még bármilyen arctisztítót használjak. Egy kegyelem hármast kap tőlem, mert tényleg szuper termék, csak sajnos nem arra való, amire megvettem.