csodibogi

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2019. február 21.

Ez a fésü egy csoda! Pont olyan selymesre fésüli a hosszú hajam, mint mikor a fodrásztól jövök. Köszönöm az itteni véleményeket, ezek alapján mertem megvenni, mert egy vagyon. De minden forintot megér, nekem előtte mindig nagy fájdalom volt az egyenes, vékonyszálú, gubancolódó hajam kibontása.

Oriflame NovAge Supreme Arctisztító Zselé

Oriflame NovAge Supreme Arctisztító Zselé
2019. február 18.

Sajnos borzasztóan szárít, már a leöblítés utáni pillanatban fájóan húzódik tőle az egyébként normál bőröm. A nem vízálló szemsminkemet nem tudja leszedni. Állagra sikamlós krémzselé, kb. a Neutrogena Hydra Boost geleé milk cleanserhez hasonlítanám.
Egyébként ha utána rögtön vastagon tonikot, majd krémet viszek fel, elhasználható.
Sosem újravevős nálam, bár a most már megszűnt elődjét nagyon szerettem...

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. június 13.

Az első fújás óta rajongója lettem! A véletlen hozta, hogy fújtam a csuklómra belőle a M-ben- hát még napok után is a nyomát szagolgattam az óraszíjamon. Elképesztően különleges, dögös, kellemes, nőcis illat, a bőrömön nagyon szépen működik. Megértem, aki megérzi benne a férfias-uniszex komponensét, de abszolút nem dominál az illata ilyen irányban. Nekem (és páromnak is) külön tetszik, hogy nem egy mainstream citrusos vagy babás-cukros illatfelhő, hanem vagány, a bőr illatával szépen keveredő, de nem tolakodó és mégis tartós illat! Eddig 30 ml-esre ruháztam be, de újraveszem, engem a Chloé ezzel megvett kilóra :-)