csojte_billa

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél
2013. június 14.

Jó lemosó, főleg a smink eltávolítására használom, miután megtudtam mire képes az SLS, reggelente nem használom, csak ha nagyon zsíros, izzadt bőrrel ébredek. Az SLS miatt nem vszem újra. Tényleg nagyon csíp :)

Vichy Aqualia Thermal Spa Nappali Arckrém

Vichy Aqualia Thermal Spa Nappali Arckrém
2013. június 14.

Kaptam 7 termékmintát ebből és 2 nagy termékmintát az éjjeli változatból és egy kis gyógyszertári dobozba tettem őket együtt, persze miután a dobozt fertőtlenítettem alkohollal :) a hűtőben tárolom és esténként használom, mert reggel napvédős hidratálót teszek a sminkem alá, de előfordul, hogy reggel is ezt használom smink alá is. Lassan 1 hónapja tart az így összegyűlt 28 ml-es adag és még a felénél több meg van, mert nagyon kevés kell belőle, úgy hogy mindig bekenem a nyakamat is. Betartja amit ígér, használat után a bőr pihe-puha és nem csillog, hidratált és sima, amikor nem teszek semmit viszket, száraz, húzódik, annak ellenére, hogy aknéra hajlamos bőröm van! Mióta használom egy piros bőralatti pattanásom jött ki, az is az alatt a bizonyos hét alatt :) Végeredményben elmondhatom, hogy jó érzés használni, a bőrt hidratálja, nem okoz gondot aknés bőrön sem, és bársonyos, egyenletes lesz használata után a bőrfelszín. MIvel én hűtőben tárolom, hogy nehogy befertőzödjön, miután felviszem az arcra hűsít is :) -1 pontot levonok, mert benne van az alkohol...gyógyszerész vagyok, de soha nem fogom tudni megérteni, az ilyen paradoxokat, hogy szárító hatású szert tesznek egy hidratáló krémbe, viszont lehet hogy épp az alkohol miatt van valamennyi mattító hatása :)

Megfeledkeztem az illatáról, nagyon diszkrét, kellemes illat, az a fajta krém, amit nem felejtesz el magadra kenni, mert jól esik használni. Ha elfogynak a minták biztos befektetek egy nagy dobozba, ami szerintem 1 évig is elég lesz.

Dove Go Fresh Restore Szappan

Dove Go Fresh Restore Szappan
2013. június 10.

Szeretem az illatát, felfrissít :) engem nem szárít, nem irritál :)

3 ÖSSZETEVŐ

Ocimum Basilicum (Sweet Basil) Extract i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Egybazsalikum félekivonata.Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható.Az EWGa növényt bőrkondícionáló összetevőnekés illatanyagnak kategorizálja.

PEG-9 h EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott