Csokibogyo

Regisztráció dátuma: 2016. május 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Studio Line Hot & Big Hővédő Spray

L'Oreal Paris Studio Line Hot & Big Hővédő Spray
2016. augusztus 23.

Nekem sajnos hatalmas csalódás ez a termék. Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, mivel szerettem volna egy hővédőt az amúgy is száraz, szalmaszerű hajamra. Már ott tartok, hogy feladom a hővédőzést, mivel már sokat próbáltam és szinte az összesnek az a hatása, hogy ragad és még szárazabbá teszi a hajamat. Nálam az a hatás, hogy simítja a hajat és megakadályozza a göndörödést elmaradt, csak úgy mint a leheletnyi fény amit ígér a termék. Biztos, hogy nem veszem újra, sőt amit megvettem se fogom elhasználni úgy érzem.

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2016. május 25.

Sziasztok!

Én is az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, szerettem volna valami viszonylag egészségesebb alternatívát a barna bőr elérésére.
A barnító hatása valóban remekül működik, de az illata borzasztó, valamint alig szívódik be főleg a nyári nagy melegben, pedig nekem igencsak száraz bőröm van. Ráadásul negíatívumként kiemelném, hogy foltosan kezd el lekopni, valamint megfogja az ágyneműt is. Szóval nekem azért a két nap barnaságért amit ad a krém, nem éri meg a kinlódást!