Csopivezi

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Avon Trueglow

Avon Trueglow
2020. október 5.

Imádtam! Azóta sem volt még egy ilyen jó parfümje az Avonnak. Igazából nem is a saját parfümöm volt, hanem édesanyámé, még fiatalok voltunk nővéremmel, de bármilyen alkalom volt, ebből fújtunk magunkra párat, annyira szerettük. :) Amennyire emlékszem, tartós volt az illata és ahogy az előttem szóló is írta, dettó, mai napig megvan az üvege és szaglászom, pedig majd' 10 éve szerintem kifogyott, de még mindig érzik rajta az illata. Kár, hogy már nem kapni, jó lenne visszahozni, sokkal unalmasabb parfümök évtizedek óta katalógusban vannak :/

Lush Ghost In The Dark Szappan

Lush Ghost In The Dark Szappan
2020. június 30.

Már régebben kaptam ajándékba, de annyira nagy szerelem a Respect your elders szappanuk, hogy eddig nem voltam hajlandó lecserélni. Gondoltam jön a nyár, legyen egy frissítő illat, elővettem ezt... Sajnos (valószínűleg a citromfű miatt) nekem kicsit csípi a bőrömet az érzékeny, ekcémára hajlamos részeken. Első alkalommal nagyon csalódott voltam miatta, de úgy voltam vele, teszek még pár próbát, ha továbbra is kellemetlen, továbbadom. Nos, a kis csípős érzést meg is szoktam, el is használom, de ami azt illeti, úgy veszem észre, nem sokáig fog tartani, vészesen nagyon fogy :O 3x használtam eddig és már teljesen elvékonyodott, pedig nem áztatom, nem nyűzöm... más szappanjuk sokkal tartósabb. Egyébként tényleg világít a sötétben, jó móka, bár közvetlen fény kell érje, hogy erősen látsszon, pl. vakuval érdemes megvilágítani :) Ergo aki nem vaksötétben fürdik, észre sem veszi... Összességében ajándéknak lónak ne nézd a fogát, szóval köszönöm, magam viszont ha még kapható lenne se venném meg, szerintem olcsóbban jobbakat lehet beszerezni.

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum
2020. június 20.

Az illata isteni, első próbálkozásra beleszerettem! De.. akárhogyan próbálom, szárazon, nedvesen.. nem sokat kenek fel egyszerre, mégis rettentően elnehezíti a hajam, semmi tartása nem lesz tőle :/ végső kétségbeesésemben próbáltam használni úgy is, hogy rajta hagyom pár percig és lemosom, mint egy pakolást.. nos, az sem jött be. Igazából a hővédő tulajdonsága fogott meg, mivel minden héten szárítom+vasalom a hajam, de még a két mosás közötti idő is feleannyira csökkent miatta. Újra megpróbálok nekifutni, hátha lesz vele némi sikerem.. :) jelenleg viszont csak azt tudom mondani, hogy ennyi pénzért valami spéci hővédőt vehettem volna... A két csillagot is csak az illata miatt kapja.