Csuajo

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. május 29.

Az egyik legjobb fényvédő, amit valaha használtam, pedig próbáltam már mindenfélét (patikást, drogériást, koreait, japánt, olcsót, drágát). Kellemes a textúrája, gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni. Az illata kellemes, nem bántja a bőröm. A kiszerelés viszont túl kicsi, hamar elfogy.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2022. május 29.

A nagy hype miatt vettem, kiváncsi voltam mit tud. Felváltva használom az aloe verással. Egyik sem hozta a nagy wow hatást, nekem semmi extrát nem adott, teszi, amit egy balzsamnak kell. Leave-in-ként ragadós lesz tőle a hajam, akármilyen keveset használok, úgyhogy csak sima balzsamként használom. Elmegy, de nem egy nagy cucc.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2022. május 29.

SOS-ben vettem, mert elfogyott az alapozó, amit amúgy használok, és gyorsan kellett. Ár-érték arányban nagyon jó, szépen mattítja a kombinált bőrömet, magas a fedése, egész nap a helyén a marad. Hátránya, hogy pillanatok alatt megszárad, úgyhogy nagyon gyorsan kell eldolgozni. Nem szeretem a pipettás cuccokat sem (szérumoknál sem), mert folyik mindenfelé, nehéz adagolni, úgyhogy ezért csak 4 csillag.