Csufika

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Eszter Falusi Portékái Mentás-Levendulás Kecsketejes Arcpakolás Alap

Eszter Falusi Portékái Mentás-Levendulás Kecsketejes Arcpakolás Alap
2012. augusztus 4.

Nekem a rózsás és az ubtan indiai arcpakolásom van , igazi csodát tesznek a bőrrel! Kisimul , feltöltödik és rózsás színt kap egy-egy pakolás alkalmával.
És ahogy Eszter minden terméke , ezek is csupa természetes összetevőkből állnak!

Eszter Falusi Portékái Levendulás Kecsketejes Házi Szappan

Eszter Falusi Portékái Levendulás Kecsketejes Házi Szappan
2012. augusztus 4.

Ezt a szappanát is imádom Eszternek! Szappan létére kicsit sem szárít , sőt hidratál , ahogy a bolti termékek az ígéretükkel ellentétben nem teszik! Az összes szappana krémes és igazi ápolás még az ekcémás , hiper érzékeny bababőrnek is. Szerintem legalább akkora , sőt teljesítménye alapján 3x akkora hírverést érdemelne , mint mondjuk "Mannáék" . Az arcpakolások is csodás hatásúak. Köszönet értük és nehogy valaha is abbahagyd a készítésüket Eszter!

Eszter Falusi Portékái Kávés Kecsketejes Házi Szappan

Eszter Falusi Portékái Kávés Kecsketejes Házi Szappan
2012. augusztus 4.

Nekem ugyan nem a kávés a kedvencem , de minden szappana Eszternek a tökéletes BŐRÁPOLÓ! Így csupa nagybetüvel!Rengeteg szappant kipróbáltam már az elmúlt években és bátran állíthatom , hogy ezek a legjobb minőségű jelenleg kapható kecsketejes szappanok!Remélem valaki feltölti a többit is , a kedvencem a rózsás és a mézes-zabos.