Csumama

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Izzadásgátló Aeroszol Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

2019. szeptember 3.

Hú micsoda finomságra bukkantam! Az Originalt használtam régóta de meguntam egy idő után, pedig az is hatékony. Több verzióját kipróbáltam, egyik sem vált be. Ettől viszont illatos maradok a nap végére is, nem tolakodó, szolíd illattal tart frissen. Nála maradok.😊

Sundance Önbarnító Tej

Sundance Önbarnító Tej
2019. július 2.

Én még ilyen színben soha nem pompáztam...Most tapasztalom, milyen jó annak, akinek nem hófehér bőre van!
Fehér bőrű vagyok, minden nyáron csak olyan békásra sikerül barnulnom, hogy a hátam elfogadható színű a nyár végére , elől pedig maradok fehér. Nagyon régen próbáltam önbarnítót elkeserítő eredménnyel, nem is tudom most mi kattant be, hogy az itteni vélemények alapján elkezdtem ezt használni. Az első használat még alig látszott, de a harmadik felkenés után nagyon szép lett a bőröm. Tuti, hogy nem süttetem magam szénné a napon többé ezek után!

Estée Lauder Sensuous EDP

Estée Lauder Sensuous EDP
2018. május 15.

Én kerestem őt, de ő választott engem... És nagyon jól gondolta, tényleg jó páros vagyunk mi együtt, működik rajtam :) Egyik illatvadászatom alkalmával próbáltam ki 5-6 másik illat után, természetesen azonnal bőrre ;) Kb. fél óra múlva az összes többi eltűnt rólam, csak ő illatozott. Persze akkor már nem voltam benne biztos, hogy melyik is lehetett ez a csudifinomság? De következő alkalommal meggyőződtem róla, és most már az enyém is lett, köszönet ezúton is kedves Mariannak :) Sensuous rajtam mennyei, leszáradáskor csak a szantál érződik. Valóban nagyon kis hamis ő, egy igazi kaméleon, mint ahogy azt már előttem is írták. Minden nap más, és annyira bőrközeli, pont ahogy szeretem. Nagyon nem kedvelem a harsány, "csíkhúzós" illatokat, hát ő tényleg nem olyan. Viszont a visszafogottsága ellenére is érződik rajta a minőség, én nagyon megkedveltem. Nem egy karakán matróna típusú, sötét bőrű és hajú, tyúkanyó testalkatú nő vagyok, mégis illik hozzám :)

Upd.
Beleburkolózom. Ez az illat segít most egyben tartani a lelkem darabokra törött apró részeit. Megvígasztal. Bízom benn, hogy később nem csak a fájdalmas emlékek jutnak majd róla eszembe.Köszönöm Estēe Lauder.