Csuporka

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 27 vétel
Megnézem

Skin up by Verona Hyaluron+Argán Őssejt Fiatalító Szérum

Skin up by Verona Hyaluron+Argán Őssejt Fiatalító Szérum
2021. július 16.

Már egy ideje szemeztem a Skin up termékekkel a polcon, szép a csomagolásuk és az incijük is elég ígéretes. Ez a szérum meg 1700 ft-ért kellette magát, na, gondoltam, itt az idő, hogy megint vegyek valami felesleges dolgot olcsón :)
Az első csalódás a műanyag "üvege" volt, valamiért mindig azt hiszem, hogy egy bioboltban csak olyasmit árulnak, ami nem környezetszennyező. De valószínűleg olcsóbb a műanyag.. :( Aztán a pipetta. Nem szív fel elég szérumot egy nyomással, de ez még oké. Aztán a szérum. Finom illata van, tetszik, kicsit retró érzés, de a kevesebb több lenne. Az állaga és a színe is tejes, halványrózsaszín, szép. Kicsit folyós, de ez is oké. Iciripiciri arany csillámok vannak benne, ezt nem értem, hogy miért, de arcon nem látszik. És ezért sem értem, hogy miért. Ha egyszer nem látszik :)
A hatása semmilyen. Már majdnem az egészet elhasználtam és csak azért fogom a maradékot is, mert rosszat nem tesz, miért ne. Viszont nem veszik össze semmi más szérummal, krémmel, nem kukacosodik :) Szép, talán egy picit túl erős fényt ad (a nyári bőrömön), de száraz bőrön ez még jó is lehet. Kellemes, selymes érzetű, jó használni. Jól el lehet dolgozni, nem kell vele sietni.
Primernek tudom a legjobban elképzelni, mondjuk télen, amikor nem árt egy kis extra fény amúgy sem. De önmagában sok értelmét nem látom sajnos. Lehet, hogy türelmesebbnek kéne lennem és elhasználni még pár üveggel ahhoz, hogy jelentkezzen a hatása, de sajnos nem vagyok. :) Nem bánom, hogy kipróbáltam, de ezek alapján mást már nem fogok a márkától szerintem.

Garnier Skin Naturals Botanical Cream Rózsavízzel

Garnier Skin Naturals Botanical Cream Rózsavízzel
2021. március 20.

Sok évvel ezelőtt használtam, az akkori kombinált, érzékeny bőrömet nem irritálta és egész jól hidratált. Én inkább könnyedebb állagra emlékszem. Télen néha kevés volt, de összességében egy teljesen jó kis krém, az illata is, emlékszem, hogy nagyon tetszett. Ár/érték arányban szuper. Az inci is jó lenne, de... alkohol a 6. helyen? Miért kell az oda? Garnier! Nem kell! :)

Avant Ultimate Hyaluronic Intenzív Hidratáló Öregedésgátló Arckrém

Avant Ultimate Hyaluronic Intenzív Hidratáló Öregedésgátló Arckrém
2021. március 17.

Nem is tudom, mit írjak erről a krémről. Olyan, mint az okos lány a mesében: jó is, meg nem is. Olyan van is, meg nincs is krém :)
Illata az van, de én nem bánom. Nagyon finom illatú, selymes állagú, nagyon kellemes, a színe is szép. A tubusos verziót használtam, még a tubusa ilyen luxusérzetű és szép.

Tényleg gyorsan beszívódik, nem hagy semmi ragacsos vagy bármilyen kellemetlen nyomot, csak finom puhaságot, de valahogy olyan érzés, mintha ez csak nagyon felületes lenne. Egyszerűen kevés. Mennyiség szempontjából is, minimum kétszer annyit használtam egy alkalommal, mint amennyit reálisnak tartok egy shea vajas, gazdag krém esetében, télen. Annyi is nagyon hamar beszívódott. Pedig azért nem extrém száraz a bőröm. És még kétszer annyit simán rá tudtam volna kenni. Néha kentem is és kb négyszeres mennyiségnél éreztem, hogy mintha hidratálna.
Tényleg egy élmény használni, de szinte semmi hatása, semmi haszna nincs. Viszont nem okozott problémát sem. Azt, hogy miért hívják öregedésgátlónak, nem értem. Itt vettem ötödáron (köszönöm Anikó :), a teljes ára egy vicc, de még a félára is.

Talán nyárra jó lehet, vagy annak, aki a kellő hidratálást vagy bármit, amire szüksége van, megkapja a szérumoktól és azokat szeretné még egy réteggel megtámogatni, csak úgy, a kellemes krémezős rituálé miatt. Placebónak nagyon jó :)

Elhasználtam majdnem az egészet, miután abbahagytam a használatát, nem hiányzott (bár a pozitívumok igen, de azok nem a bőrömnek hiányoztak). Végül nem vártam meg vele a nyarat, hanem odaadtam anyukámnak, akinek érett, jól karbantartott, normál bőre van. Nem száraz. Nagyon kíváncsi voltam a véleményére. Elhasználta a maradékot és ugyanaz volt a tapasztalata, mint nekem, hogy nagyon finom kis semmiség, felszínes a hatása. Szerinte a teljes ára is jó, mert ha belegondolunk, hogy mennyi és nem vesszük meg, akkor spórolunk 30ezer forintot :)

Fogalmam sincs, hogy pontozzam. Ha valami nem hat, az végülis pénzkidobásnak számít.. de azért megpróbálok dűlőre jutni:
Illat + külcsín: 5*
Állag + érzés használat közben és közvetlenül utána: 5*
Hatás: fél*
Összetevők: 5*
Ár: az végülis mindegy, ha nem zavar az ára, lehet, hogy egy próbát megér, sose lehet tudni, rosszat biztos nem fog tenni szerintem.
Sajnos nem jutottam előrébb, nem tudom hány csillag legyen valami, ami nincs, de van illata, állaga és csomagolása :) legyen mondjuk három.