cszkata

Regisztráció dátuma: 2016. október 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2017. március 9.

Itteni vélemények alapján nagyon vártam, hogy végre kipróbálhassam. Nagyon szeretem a mentolos dolgokat, hűsítenek, és kellemesen bizsergetnek, ebben nem volt hiba. Viszont eddig kétszer próbáltam, és mind a kétszer annyira kiszáradt a szám tőle, hogy cserepes lett, a széle pedig kirepedt. Utánna nem győztem vazelinnel és más márkájú ajakbalzsammal kenegetni, hogy helyrehozzam a károkat.
Eddig még csak hideg időben tudtam tesztelni (kb két hónapja vettem), még adok neki egy esélyt nyáron, hátha működik, de addig is le kell hogy pontozzam :( Kár, pedig a mentolosságát és a krémes állagát szerettem volna.
Egy plusz pontot adok azért, mert fényvédő van benne.

Miss Sporty Perfect Stay Liquid Korrektor

Miss Sporty Perfect Stay Liquid Korrektor
2017. február 10.

A világosabb árnyalatot vettem meg, kimondottan szem alatti sötét terület halványítására. Először megijesztett, hogy mennyire sárgásnak tűnik, de eldolgozva tökéletesen tette a dolgát. Nekem nem olyan sötét a szemem alatti terület, erre kiválóan alkalmas a fedése, nem csillog, nem csíkoz. Reggel felkenem, és amikor este a tükörbe nézek, még mindig elégedett vagyok a látvánnyal.

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Éjszakai Krém

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Éjszakai Krém
2016. december 13.

Télre nagyon jó megoldás a kipirosodott, kiszáradt arcra. Jó sűrű, mégis hamar beszívódik. Kevés kell belőle, de nagyon jól hidratál, az arcom élettel teli lett tőle. A nappali krémjével együtt használom, tökéletes magoldás a hidegben.