cucuka1

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

L'Oreal La Poudre Perfect Match

L'Oreal La Poudre Perfect Match
2019. július 10.

Nagyon jó ez a púder, szépen teszi a dolgát: mattit, fed, egyenletes bőrfelszínt ad. Évek óta használom. Érdekes, hogy a nagyon világos arcszínemhez a méz árnyalat vált be, ami első ránézésre sötét, de feltéve tökéletes.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2019. július 10.

Imádom ezt a szempillaspirált, mert hatalmas pillákat lehet vele festeni. Nekem úgy vált be, hogy egy másik spirállal - most éppen a Maybelline Volume Express - aláfestek, majd ezzel a spirállal átfestem még kétszer. Így tényleg nagyon látványos.

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek
2019. július 10.

Nagyon szeretem, kb. egy fél éve használom, és tényleg sokat segített. Miután nagyon hullott a hajam, utolsó kétségbeesésemben rendeltem meg Kínából, azzal, hogy már úgy is mindegy. Az illata tömény gyömbér. Én minden hajmosáskor a tenyeremben a samponhoz teszek jó pár cseppet és úgy mosom meg a hajamat. A változást már a fodrászom is észrevette. Tele vagyok babahajjal és a hajam olyan hosszúra nőtt, mint azelőtt még soha. Kislánykoromban maximum a vállamig nőtt meg a hajam, hosszabbra soha sem sikerült növeszteni, most viszont a lapockámig ér. Függő lettem, úgyhogy már rendeltem is megint, enélkül nem mosok hajat.