cukee

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2014. február 20.

Rossz! Marta a fejbőrömet és a 2. mosás után azonnal látszottak az ősz hajszálaim. Nincs még sok, de hogy azt sem tudja eltüntetni...Azóta mintha még jobban is törne a hajam. Sötétszőke, pontosan nem tudom melyik árnyalatot választottam és elég sötét barna lett tőle, amúgy természetesen sötét szőke a hajam kevés ősszel és előtte pedig festett szőke volt. Syossból eddig sem sem vált be..

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon (régi)

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon (régi)
2012. november 9.

Nekem zsírosodik tőle a hajam, pedig amúgy tök száraz. 2 nap után undorító, más sampont használva pedig 5 napot is kibír. A hajvégek persze ugyanúgy seprűre emlékeztetnek, mint előtte. Szóval ez is pénzkidobás volt :)

Syoss Pronature Hajfesték

Syoss Pronature Hajfesték
2012. november 9.

Nem jó! Valemelyik világosszőke árnyalatot vettem a lenövésemre (világosbarna hajam van) és olyan sárga lett, hogy az borzasztó. Azért vettem ilyet, mert utálom az ammónia szagát, amit valóban nem lehet érzeni, viszont jobban marta a fejbőrömet, mint bármilyen más festék valaha. Most feshetem újra a hajam, biztos jót fog tenni neki, de ilyan színnel mégsem maradhatok. Remélem nem fellejtem el évek múlva sem, hogy ilyet soha többet ne vegyek!