Cuni95

Regisztráció dátuma: 2015. július 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 26.
Bőrprobléma: -

Tesco Pro Formula Intensive Tisztító Krém Arcra

Tesco Pro Formula Intensive Tisztító Krém Arcra
2019. augusztus 1.

Édesanyámnál bukkantam rá, elfelejtettem elvinni magammal az arctisztítómat. Hát én ilyet mèg nem láttam!! 3 vattával a komplett sminkem leszedte maradéktalanul (alapozó, kontúrstift, szemöldök pomade, highlighter) irritáció nélkül. Nem telítette el az arcbőröm, mert utána az éjszakai krémem is simán beszívta. Amikor anyu közölte, hogy Tesco-s és elmondta mennyiért vette, majdnem fenékre ültem! 😂 Veri az összes eddigi arctisztítómat!! Patent, 5 csillag!

Oriflame Pure Skin Arctisztító

Oriflame Pure Skin Arctisztító
2019. május 28.

Pici bőr alatt mélyen ülő fehér mitesszereim voltak a homlokomon és az államon. Nagyon szépen rendbe rakta az arcom. Minden este használom, már a sokadik tubussal fogy el. Nagyon jó sűrű gél állaga miatt kevés is elég belőle és nagyszerűen habzik. Minden sminket maradéktalanul letisztít. Nagyon szeretem az illatát is és kissé hűvös érzetet hagynaz arcon. Szerintem szuper termék.

Zara Black Peony

Zara Black Peony
2019. január 22.

Nekem csak egy golyós van belőle de nagyon szeretem használni. Nyakra használom, fültőre és csuklóra, könyékhajlatba. Annyira isteni! :) finom púderesen édes és nem az a gusztustalan ragacsos vattacukros. Szeretni való illat, szeretem.