Best of Beauty 2019

cutiepie

Regisztráció dátuma: 2015. július 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder
2016. április 18.

Imádom ezt a púdert. Egy hónapja a BB krémről rendeltem de most "beszerzés" alatt van, magyar oldalakról képtelenség kapni. Ebayről pedig nem tudom megrendelni mert nem tudok pay pal-al fizetni, valaki tudna nekem segíteni hogy juthatnék ismét hozzá?

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. szeptember 17.

2-3 hete vettem meg belőle az első tégelyemet,azonban már másnap rájöttem hogy ez túl világos nekem. Catrice All Matte Plus alapozót használok minden nap vékony rétegben mert szép egyenletes színe lesz a bőrömnek és olyan állagra mint egy hidratálókrém, azonban nem sikerül ezt a kettőt összehoznom, az alpozója a Catrice-nak nem fed eléggé max közepesen tehát a pattik igen csak meglátszanak alatta de sajnos a korrektort nem sikerül úgy felvinnem hogy alatta/felette ne látszódjon vagy üssön el, 6 réteget meg semmiből nem vagyok hajlandó a fejemre kenni..majd csak kitapasztalom a használatát, de ezenkívül tényleg jónak tűnik.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)
2015. szeptember 17.

Amikor először vásároltam meg nagyon sokat segített a vékony szálú hajamon,ha sokat raktam fel és sokáig hagytam akkor kicsit zsíros-nehéz hatást keltett. Másodjára már nem tett csodát a hajammal.. De ettől függetlenül nagyon jó kis termék.