cycocica

Regisztráció dátuma: 2020. november 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. november 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Chanel Sublimage La Créme

Chanel Sublimage La Créme
2022. február 4.

5ml mintát kaptam belőle. Imádtam, nagyon enyhe az illata, vízhianyos bőrömön tökéletes volt. Kar, hogy irreális az ára. Csak ezért 4 csillag.

Frakcionált CO2 Lézeres Hámlasztás

Frakcionált CO2 Lézeres Hámlasztás
2020. november 24.

Két hete csináltattam meg a kezelést. Először bekenték az arcom egy érzéstelenítővel ami kb fél óra alatt hatott, és utána végig kezelte az arcom a Doktorúr. Egy egy terület lézerezése után tömény hyaluron savat juttatott a bőrömbe (mert az ugye a krémekkel nem megy be:) ). Kellemetlen a szám és a szemem környéke volt. Kaptam éjszakára krémet illetve hidratálót, ödéma ellen orvosságot (a szemem bedagadt de gyorsan helyrehozta) termálvíz sprayt,és micellás vizet (mert csak azzal lehet tisztítani). Első éjjel félig ülő helyzetben kellett aludni. Piros volt az arcom,mintha leégtem volna a napon, és ez szépen fokozatosan kezdett átmenni ilyen túlszolizott bronzosságba. Folyamatosan kentem a hidratálóval és fújtam a termál spray-vel, majd a 4.napon elkezdett szépen lehámlani. Csak ilyen apró pontokban, a lézer "szúrások" helyén, és nem egyben, mint az internetes videókban. Nekem foltos volt a bőröm (szeplők, napégések nyomai, régi pattanások helye stb.) már elkezdett megereszkedni, apró és mélyebb ráncok voltak a szemem körül és a homlokomon. És az egész színe ilyen szürkés volt. 1,5 hét eltelt, és minden ismerősöm, párom szerint 6-8 évet fiatalodtam (40 éves vagyok). Feszesebb lett a bőröm, a színe is ilyen egészséges, élettel teli, eltűntek a foltok, a ráncok jelentősen feltöltődtek és a pórusaim összezsugorodtak. És ez még csak a kezdet, mert a kollagén termelés 2-3 múlva fogja megmutatni igazán a hatását. Összességében alapozó+púder+pirosító+highlighter+korrektor kombóval tudtam ilyen bőrfelszínt elérni, és most nem kell semmi, csak én vagyok és a bőröm :)
Bármikor újra nekivágnék, és mindnekinek csak ajánlani tudom. Viszont arra figyeljetek, hogy milyen géppel, és melyik szakorvossal csináltatjátok a kezelést, mert egy ilyen minőségű kezelés nem 55.000 Ft-ba kerül, hanem többe.

Bottega Veneta Illusione EDP

Bottega Veneta Illusione EDP
2020. november 15.

AZ egyik legeredetibb illat ami valaha éreztem. Fás bőrös mandarinos,imádom.