d.krisztina

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2021. június 12.

Én egy olyan kiszerelést rendeltem, amiben három különböző árnyalat van 21, 23 és 27.
Így aztán télen, nyáron van megfelelő szín. Ezer éve megvan, képtelen vagyok elhasználni. Életem végéig elég lesz már. 😂
Erős a fedése, más márkák ezt már bőven alapozónak hívják, de hát a neve is mutatja, hogy itten tökéletes fedésre lehet számítani. 😀 Akinek nagyon sok, annak ajánlom, hogy egy cseppet keverjen el egy kis arckrémmel, ez így már nem lesz túl erős. Én leginkább az orrom körüli pirosságot kenem vele, illetve egyéb kisebb ezt meg azt, és nem is csak arcon, tehát korrektornak használom. Hogy egész arcra kenve magában milyen lehet, arról fogalmam sincs, sose használom így, mert nem használok alapozót, komolyabb sminket, nincs szükségem rá, így 5 csillagot sem adok. De jó, hogy van itthon, ha bárhol bármi kijönne rajtam.

Isana Sanfte Olive Testtej

Isana Sanfte Olive Testtej
2021. június 12.

Nagyon szeretem az állagát, és a hatását. Valóban hidratálja, táplálja a bőrt. Krémezés után nem habzik csúszós réteg a kezemen, hanem vízlepergető, amit szeretek. Az illatával sincs semmi gond. Aki szagolt már olíva olajat, azt nem lepi meg, teljesen olyan ez is.
Valóban kicsit nehezebb kenni, mint egy átlagos krémet, de a pikkelyesre száradt bőrt is rendbe teszi akár egy használat után.
Sokadikat veszem, napi használatban van, kézre, arcra is használom.

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2019. szeptember 13.

Tartósnak éppen tartós, ha ahhoz van kedve, de a bőrömről például egy óra alatt elillan. Ruhán viszont elég erősen, hosszan érződik. Nem tetszik, számomra rettenetesen unalmas és semmitmondó illat. Édes és kész. Nekem mandula illat, és mások szerint is mandula illatom van, pedig nincs is benne. Ennél több nem is jön ki belőle. Egy kis kiszerelés, 5 ml "boldog" tulajdonosa lettem, de áldom az eget, hogy nem vettem többet ebből. Egy kis idő után nagyon irritáló, zavarja az orromat, szó szerint idegesít az illat. Márka ide vagy oda, ez nem, nem és nem. A tartóssága miatt

update: A másik egy régebbi vélemény. Most azt mondom, hogy hol tetszik, hol nem. Tartósnak én nem érzem annnyira továbbra sem. De amit felfedeztem időközben: néni illat. Komolyan. Egy meghatározhatatlan korú nő jut eszembe róla, akinek már kissé megereszkedett, bár finom a bőre, haja visszafogott kontyba fésülve, pulcsi, szoknya, nem túl magas sarkú pántos körömcipő. Még nem öreg, de már jócskán nem fiatal. Talán titkárnő, tanár? Néni. Ez jut eszembe, holott én sem vagyok tini. De ez a nő idősebb, nénisebb. És ez engem zavar. Ezt látom, ha érzem az illatot. Nem, ehhez még nem vagyok elég idős. 😁🙄