d.krisztina

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2019. szeptember 13.

Tartósnak éppen tartós, ha ahhoz van kedve, de a bőrömről például egy óra alatt elillan. Ruhán viszont elég erősen, hosszan érződik. Nem tetszik, számomra rettenetesen unalmas és semmitmondó illat. Édes és kész. Nekem mandula illat, és mások szerint is mandula illatom van, pedig nincs is benne. Ennél több nem is jön ki belőle. Egy kis kiszerelés, 5 ml "boldog" tulajdonosa lettem, de áldom az eget, hogy nem vettem többet ebből. Egy kis idő után nagyon irritáló, zavarja az orromat, szó szerint idegesít az illat. Márka ide vagy oda, ez nem, nem és nem. A tartóssága miatt

update: A másik egy régebbi vélemény. Most azt mondom, hogy hol tetszik, hol nem. Tartósnak én nem érzem annnyira továbbra sem. De amit felfedeztem időközben: néni illat. Komolyan. Egy meghatározhatatlan korú nő jut eszembe róla, akinek már kissé megereszkedett, bár finom a bőre, haja visszafogott kontyba fésülve, pulcsi, szoknya, nem túl magas sarkú pántos körömcipő. Még nem öreg, de már jócskán nem fiatal. Talán titkárnő, tanár? Néni. Ez jut eszembe, holott én sem vagyok tini. De ez a nő idősebb, nénisebb. És ez engem zavar. Ezt látom, ha érzem az illatot. Nem, ehhez még nem vagyok elég idős. 😁🙄

La Rive Chatte EDP

La Rive Chatte EDP
2019. szeptember 13.

Oh, én ezt annyira szeretem. Nem túl nagy hatósugár, és nem is hasonlít az eredetihez oly nagyon, de mégis jó. Bár én az eredetit is szeretem. Hozza kb ugyanazt az érzést, csak másképp. Szerintem elég jó önálló illatként.

Adidas Born Original Today for Woman

Adidas Born Original Today for Woman
2018. november 16.

Ami az eredetiséget illeti.... nos, ez egy elég jó DKNY Woman koppincs. Abból elhasználtam pár üveggel, amikor még szerettem a sportosabb, frissebb illatokat, így van viszonyítási alapom. Ez talán egy hajszálnyival édesebb, de teljesen hozza az érzést. Ha nem látom, hogy mi ez és úgy dugják az orrom alá, habozás nélkül megneveztem volna a DKNY régi klasszikusát. Mivel nem volt tesztcsík, vakon csuklóra fújtam, elég erősnek tűnik, nem rossz ez, egyáltalán nem... csak éppen találhattak volna egy "original" ötletet is.