Daenerys_Targaryen

Regisztráció dátuma: 2012. február 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2012. február 4.

Imádom, imádom, imádom! Főleg persze az illata miatt, de a hatása is imponáló.
Mindig kifésülöm vele a hajam, és átlagosan minden harmadik mosásnál tovább, úgy 10-15 percig rajta is hagyom. Utóbbi esetben sokkal intenzívebben hat, a hajam puhább lesz tőle, és az illata is tovább marad meg, úgy 1-2 napig. A sima felkenés-kifésülés-lemosás esetén is jót tesz a hajamnak, mintha egy puha védőréteggel vonná be a szálakat.
Ezért az árért messze a legjobb termék, csak ajánlani tudom azoknak, akiknek átlagos a hajuk, és nem várnak semmilyen extra hatást a balzsamtól.

Balea Colorglanz Hajbalzsam Kókusz és Tej

Balea Colorglanz Hajbalzsam Kókusz és Tej
2012. február 4.

Jó áron kapható, de ennek megfelelően semmi extra hatását nem tapasztaltam az illatán kívül, ami szerintem nagyon finom, lágy kókuszos. Halványan érződött a hajamon, de csak a mosás napján.
Nem vettem észre, hogy zsírosította volna a hajam, bár átlagosan 3-naponta megmosom.
Egynek jó, de ebben a kategóriában én nem ezt ajánlanám.

Balea Vitamin Sampon

Balea Vitamin Sampon
2012. február 4.

Nagyon megéri, és ebben az árban messze a legjobb termék a piacon!
Egy kicsit talán tényleg szárítja a hajat, de balzsammal kiegészítve nem okoz problémát (én csak egy sima baleás kókuszos balzsamot, vagy a Kallos nagy "bödönös" latte illatúját használom utána - szóval olcsóbbakat -, de így sem lesz száraz a hajam szárítás után).
Az illata is kellemes, és tényleg sokáig elég.