Daina

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Catrice Galactic Highlighter Drops

Catrice Galactic Highlighter Drops
2018. március 5.

Tuti befutó. Gyönyörű ragyogást ad az arcnak, csillámok nélkül. Szerintem az erőssége a mennyiségtől függ, én pedig nem spórolok vele, úgyhogy egyes napokon akár világítótoronyak is beillenék. (Ha megőrülök és még az istenek szemét is ki akarom égetni, akkor felviszek rá egy kis NYX holo highlightert is.) A megvásárlásánál haboztam, mert nekem eddig nem jöttek be a folyékony highlighterek, egyszerűen mindig felszedték az alapozót, de amikor a Liquid Coverage-ra vittem fel szépségesen beleolvadt. Azt is hozzá tenném, hogy használat közben én semmilyen illatot nem érzek rajta. Yokkoa véleményének elolvasáta után direkt beleszagoltam az üvegcsébe, és tényleg van egy enyhe illata úgy, de kellemetlennek semmiképpen sem mondanám.

Balea Vital Ápoló Koncentrátum

Balea Vital Ápoló Koncentrátum
2017. augusztus 23.

Dermarollerezéshez kerestem valami szérumot vagy koncentráumot és erre esett a választásom. Először csak magában próbáltam ki, és teljesen beleszerettem. Éjszaka kentem be vele az arcomat, reggelre pedig láthatóan és érezhetően szebb, és teltebb volt tőle a bőröm, mintha a hegeim is kevésbé látszódtak volna. Az egyik leglátványosabb hatású termék amit valaha használtam. A harmadik kis apullát használtam el most belőle, de ha elfogy biztosan újra veszem. Kár, hogy nem csinálnak belőle nagyobb kiszerelést, mert akkor biztos, hogy mindennap ezt használnám.

Catrice Defining Blush

Catrice Defining Blush
2017. augusztus 8.

Nálam nagy siker volt, az enyém szerintem több mint egy éve mindennapos használatban van de még így is alig fogyott belőle. A színe gyönyörű és természetes, viszont nagyon pigmentált, úgyhogy ha az ember lánya nem vigyáz, könnyen egy bohóc nézhet vissza rá a tükörből. Tartós, olcsó, szép. Nagy szív fájdalom, hogy már nem gyártják.