Dalmaa_

Regisztráció dátuma: 2013. július 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Catrice Shine Appeal Folyékony Ajakrúzs

Catrice Shine Appeal Folyékony Ajakrúzs
2015. szeptember 25.

Két árnyalatot vásároltam meg, a 040-es Pink Macaron-t és a 070-es Better Make a Mauve-ot. Sajnos egyáltalán nem olyan pigmentáltak, mint ahogyan azt vártam, hiszen a facebook oldalukon is folyékony ajakrúzsként népszerűsítették, de valójában ez egy igényes külsejű szájfény. Szájfénynek viszont elég jók, csak kicsit drágának tartom.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. szeptember 25.

Nagyon jó a fedése, bár mindent nem fed el tökéletesen és nem akarom vastagon felkenni. Alapozó alá használom, hogy véletlenül se térjen el a színe és minél természetesebb hatása legyen. Eddig sajnos a 010-es Ivory árnyalat kicsit sötét volt nekem, ezért is van erre szükség, azonban most így nyár után pont jó a színe. Az egyetlen probléma vele az, hogy túl kemény és többszörösen körözni kell az ujjunkkal benne, hogy melegedjen picit. A teteje azonban a mostaninak nagyon puha volt az üzletben található fények melegítő hatásának köszönhetően. Száz szónak is egy a vége... ez a termék megérdemli az ötöst!

RdeL Young Erdei Gyümölcsös Körömlakk Lemosó

RdeL Young Erdei Gyümölcsös Körömlakk Lemosó
2015. július 8.

Úgy gondolom, hogy ez egy remek körömlakklemosó. Könnyedén el tudom vele távolítani a körömlakkokat, noha a csillámos lakkokkal már nehezebben tud megbirkózni. Elég erős szaga van, ami nem túl kellemes, de még nem találkoztam olyan lemosóval, aminek az illata felemelő volt. Viszont lemosás után kellemes illatot hagy a körmökön :)

1 ÖSSZETEVŐ

Lysine Hydroxypropyltrimonium Chloride EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen