dalmahrvth

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. január 13.

Ez az a termék aminél addig nem is veszed észre, hogy mennyit segít, amíg el nem fogy és egy 2-3 hét után meg nem ütközöl rajta, hogy "Jézusom, mindig ilyen karikás volt a szemem?"
Úgyhogy ma újra is vettem, rögtön 2 üvegcsével.

Egyébként én egész arcra is használtam néha és akkor nagyon szépen "kigyűjtötte" a miteszereket, pattanásokat egy éjszaka alatt.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2019. augusztus 4.

Nem igazán tudok dűlőre jutni vele... mikor először elkezdtem használni (egy MAC 170-es ecsettel) nagyon csúnya foltos lett pár óra után, csúnyán oxidálódott és fullasztó érzés volt viselni... mivel elég drága volt, így nyilván nem váltam meg tőle.
Viszont nemrég kipróbáltam beautyblenderrel is és nagyon szuper! Gyönyörű fedés, szép szín, egyenletes, és órákkal később is fed.
Azért szerettem volna ha ennyi pénzért ha a kezemmel viszem fel is tökéletes.

aussie Luscious Long 3 Perces Hajpakolás Hosszú Hajra

aussie Luscious Long 3 Perces Hajpakolás Hosszú Hajra
2017. szeptember 23.

Nekem nincs kifejezetten hosszú hajam, mágis rá esett a választásom, és nagyon- nagyon meg vagyok vele elégedve.
Száraz a hajam, a világon nincs annyi hajvégápoló olaj ami önmagában ezen segítene.
Itt lép a képbe ez a pakolás, ami egyszerűen újra életet lehelt a hajamba... biztos hogy újraveszem, samponnal-balzsammal együtt :)