Dalmation

Regisztráció dátuma: 2019. december 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. december 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2019. december 10.

Nagyon nem jött be, pedig szerettem volna szeretni. Próbálom kiűzni a műanyagot az életemből, de sajnos sok próbálkozás kudarcba fullad.
Vékonyszálú, töredezésre hajlamos szőke hajam van.
Nagy reményekkel megvettem, jól felhabosodott a kezemben, majd a habos kezemmel könnyen meg tudtam mosni a hajam. Az eredmény tiszta haj. Citromos és ecetes öblítést is próbáltam, de pár használat után a hajam elvesztette textúráját, kócos szénabogja lett a fejem tetején, amit vállig kellett vágnom, annyira letört. Szinte bármit megvennék, hogy szép hajat varázsoljak.
Én hiszem, hogy valakinek beválik, de biztos, hogy nem minden hajtípus alkalmas erre.

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Imádom!

Anyutól nyúltam le, először csak kölcsön kértem, de beleszerettem.
Nagyon finom illata van, imádom fürdés után kenegetni magam, és ezzel az illattal elaludni. Párom is szereti rajtam.
Nagyon puha kész tőle a bőröm, és bár semmi alapja nincs ennek, szerintem a rendszeres használata segít megelőzni a narancsbőrt. Persze ez egy összetett dolog, nyilván odafigyelek, hogy mit eszek, rendszeresen edzek, és belülről is hidratálom magam, de régebben szerintem több narancsbőröm volt, mostanra meg szép a fenekem és a combom. De persze lehet, hogy csak a szerencsének köszönhető.

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege
2019. december 10.

27 éves vagyok, nincs ráncom, és viszonylag problémamentes a bőröm.
Csak lekaptam a polcról, mert kellett egy hidratáló krém az arcomra olcsón.
Milyen jól tettem! Az illata nem tolakodó, gyorsan elillan. Könnyen beszívódik, és smink alapnak is jó. Egyáltalán nem szárad ki a nap végére az arcom a téli hidegtől.
Szerintem ár-érték arányban abszolút jó. Biztos, hogy újraveszem.