Dalmi

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum
2013. április 30.

Úristen ez a krém nagyon durva!!! Szabályosan mar. Már mikor a használatára kerül a sor, összeszorul a gyomrom :D Dehát a szépségért meg kell szenvedni. (Nem értem egyébként hogy miért van a dobozára úgy írva, hogy kellemes melegség, az ujjaimat jegelni kell a használata után.) Ja és még csak 2 napja használom, de megelőlegezem az öt csillagot, majd updatelek narancs ügyben :)

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2013. április 18.

Update: Én naiv úgy gondoltam, hogy egy kis nap nem fog ártani majd a bőrömnek. Hát rák vörösre égtem.

Csak kiírom magamból én is a problémáim, bár még csak 1 hete használom a krémet. Eddigi tapasztalataim vegyesek. Ahogy írtátok, újabb és újabb pattanások jönnek elő (nagyon remélem, hogy az arcom tisztulása miatt), ez eléggé elkeserítő, nem szívesen megyek emberek közé ilyen fejjel, alapozót sem használok, hogy minél előbb kitisztuljon az arcom. Mondanom sem kell, hogy kín szenvedés volt ez az utóbbi egy hét, a fejem lesütve merek csak az utcán menni is, nehogy valaki lássa milyen borzalmasan nézek ki. :D De már látom a fényt! Mintha csökkenne a száma azoknak a pattanásoknak(?), amiket akkor érzek ha végig húzom az arcomon a kezem. Ráadásul ez a rózsa-szerű hámlás se túl biztató. Használok rendesen hidratálót, de mivel ugye ez a krém hámlaszt, ezt semmilyen hidratáló sem képes szerintem megakadályozni és nem is ez a feladatuk. Tudom, hogy rá van írva a betegtájékoztatóra is, hogy nem szabad irritációnak kitenni arcunk, én mégis megkockáztattam egy bőrradírozást, ami leszedte a hámlást hál' isten, viszont utána órákig vörös volt a fejem. Apropó, vörösség. Nálam is jelentkezett az első pár napon a vörösség és égett is rendesen az arcom, de ez mára már elviselhetővé alakult. Mindenesetre kivárom a 10 hetet és meglátom mi lesz a vége, veszteni már nem veszthetek semmit sem végül is. :)

Esetleg aki mostanában akarja elkezdeni a használatát a krémnek, ajánlom neki ezt az oldalt (nekem kezdetben ez segített, amíg nem olvastam a Ti tapasztalataitokat): acne.org, és ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7ZHy-W6xcec
Sok sikert mindenkinek a küzdelemhez! :)

Avon Advance Techniques Hajsimitó Szérum

Avon Advance Techniques Hajsimitó Szérum
2013. március 31.

Hajvégápolónak nekem is bevált.

1 MÁRKA