Danavi

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: -

Trend It Up Endless Effect Extra Volume Szempillaspirál

Trend It Up Endless Effect Extra Volume Szempillaspirál
2018. július 21.

Rövid, vékonyszálú alig szempillám van. Göndörítővel szépen meg tudom formázni, azonban a spirál rákenése után elnehezül, és mintha semmit nem csináltam volna. Rengeteg szempillaspirált kipróbáltam már a drágábbtól az olcsóbbig, egyszerűen nem találtam a megfelelöt.
A trend it up termékek szerintem ár érték alapján abszolút megállják a helyüket, és ezen felbuzdúlva vettem meg ennek a vízálló változatát. Göndörítés, felkenés, és a soha nem látott hatás. Nagyon szép pilláim lettek, és nem húzta egyenesre a göndörítést. Tényleg soha egyik drága spirál se adott ilyen hatást. Aztán jött a feketeleves. Egyszerüen leszedhetetlen. De komolyan! Szerencsére nem érzékeny a szemem, és sokszor a spéci lemosón túl egy kis olaj (baba-argán-jojoba, épp ami van itthon) segitségére is szorulok, és még így sem érzem maximálisnak a lemosást. Szóval gondoltam lecserélem a sima változatra, ami itt is szerepel. Borzalom! Az említett hatás sehol nem volt. Szembesültem a szokásos "lekonyul" verzióval.
Jelenleg pedig ismét a vízálló változatát használom a mindennapokban. Olyan jól működünk együtt, hogy nekem megéri az esti 10 perces "simogatást", de tényleg katasztrófa a leszedés, és emiatt semmiképp nem kaphat maximális pontot.

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Színezett Nappali CC Krém

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Színezett Nappali CC Krém
2018. június 24.

Számomra a legrosszabb, mégis a legjobb krém, amivel nekem dolgom volt.
Előzményként annyi, hogy a tini koromban makulátlan arcbőröm, így harmincon-, hormonproblémákon és gyereken túl többször a számomra már vállalhatatlan kategória lett. Soha nem használtam alapozó, bb, cc, színezett krémeket. Most volt egy két próbálkozásom a nagyobb márkák anyonreklámozott, kisebb márkák alig ismert, tanácsodónöi rendszer keretében futott termékek palettájából. Mind egytöl egyig csak rontott a helyzeten, és tele lettem miteszerrel is, hiába volt a gondos elő-és utóápolás.
Aztán rátaláltam az eucerin termékekre. Mégpedig a DermoPure családra (aminek minden tagja megérdemli a külön véleményt), és azok hatékonyságán felbuzdulva vettem meg a mittel árnyalatot. Az arc fényes finishétöl mindig is ódzkodtam, a mattító púder volt a maximum, amit a hidratálokrém mellett magamra tettem. Na ha valami fényes finisht ad, az ez a termék. Borzalom. A sírás kerülgetett az elsö alkalmakkor, és hogy ilyen butus vagyok, hogy 30+-san is elhiszem, hogy a drága jó.
Teltek a napok, és szerintem örök szerelem a miénk, és ami a legnagyobb tesztje volt, azok a meleg napok. A reggeli rutin után feldobom a DermoPure család Mattító fluidját (hozzáteszem ő sem a matt hatás miatt a legnagyobb favoritom), majd a cc krémet lehellet vékony rétegben. Valami fantasztikus módon egységesiti a böröm, rá a mattító púder, és szinte hibátlan a bőröm.
Miteszereket, pattanásokat egyáltalán nem okozott. Szereti a bőröm. Ha a tükör effektust kiküszöbölnének valamilyen módon, akkor számomra a tökély lenne.
Az illata valóban karakteres, de én spec szeretem, nem zavaró. A pumpás kiszerelésnek köszönhetően mindig pont annyit használhatok, amennyit kell. Én személy szerint sajnálom, hogy ennyire le van húzva ez a termék.

Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó Hab (régi)

Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó Hab (régi)
2018. február 10.

Ha egy darab arcápolási terméket választhatnék csak, akkor biztos, hogy ő lenne az. Rengetegszer újravettem már (a kamillás verziót nem szeretem).
Nem sminkelem magam agyon, de ami rajtam van, azt maradéktalanul leszedi, tiszta érzetet ad, nem szárít, és ha nem hidratálnék utána se érzem azt, hogy gond lenne.
Mindig is szerettem a hab állagú lemosókat, és bátran mondom, hogy hosszú idő óta csak őt használom, lecserélése pedig a fejemben sem fordul meg.