DancsiTheUnicorn

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray
2022. december 1.

Lehet én vagyok béna, de egyrészt se nem mattít, másrészt a sminkem sem lesz tőle érezhetően tartósabb. Talán nyáron többet jelent, esetleg teszek vele egy próbát majd jövőre.

NYX Professional Makeup Bare With Me Serum Concealer

NYX Professional Makeup Bare With Me Serum Concealer
2022. december 1.

Elsőre sikerült rátalálni a megfelelő árnyalatra, ami már egy nagy pozitívum (totál béna vagyok úgy magában a sminkelésben, csak néhány dolgot használok). Szépen fed, alapozóval/BB krémmel felváltva használom egész arcra, könnyű eldolgozni, szerintem tartós is. Az arcom nagyon fénylik utána, de úgyis használok púdert, szóval ez egyáltalán nem zavar.
Összességében szeretem használni, plusz pont, hogy szuper a csomagolás, valószínűleg az utolsó cseppig ki lehet majd használni a terméket, tuti újra fogom venni.:)

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2022. november 30.

A nagy hype miatt beruháztam rá, bár kicsit félve, több helyen olvastam, hogy lekenődik a szem alá, ahhoz képest meg nehezen jön le lemosáskor, de nem bántam meg. A dupla arctisztítás szuperül feloldja, nekem nem is kenődik le, kicsit természetesebb pillákat csinál, pont amilyet szeretek, nem tapasztja össze a pillákat és szép ívet ad nekik.