DancsiTheUnicorn

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Balea Arctisztító Kendő 5in1 Grapefruit Illattal

Balea Arctisztító Kendő 5in1 Grapefruit Illattal
2020. október 25.

Még a nyáron vettem, esküvőre mentem és szerettem volna egy szolid sminket, de nem akartam vinni micellás vizet meg pamacsot is, ezért gondoltam, teszek vele egy próbát.
Jól teljesített, viszonylag könnyen, gyorsan szedte le a szempillaspirált meg a rúzst, egyáltalán nem csípett (bár nem olyan érzékeny sem a bőröm, sem a szemem), ráadásul szerintem nagyon praktikus is, úgyhogy tőlem négy csillagot kap, ha elfogy, utazáshoz tuti újra érte fogok nyúlni.

Spirit Nails Bőroldó Folyadék

Spirit Nails Bőroldó Folyadék
2020. október 12.

Ez az első bőroldó folyadék, amit eddig használtam. Eléggé ragaszkodó a bőr a körmöm alján, ezért is szereztem be ezt, és hozza, amit ígér, elégedett vagyok vele.

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás
2020. október 9.

Azt hiszem, kezdek beleszeretni a Kallos termékekbe. Még csak kétszer használtam ezt a pakolást (hajmosás után törölközőszáraz hajon 10 percig), de eddig csodálatosan teljesít. A tenyeremről egy alapos kézmosás simán lehozza a lilás/kékes színt, a hajamról is könnyen, gyorsan le tudom öblíteni.
Hiába ígéri, nem vártam nagy hidratáló hatást, hiszen a márka banános és tejproteines pakolását általában egy órára (vagy akár másfélre) szoktam a hajamon hagyni. Na, hát ennek a tízperces használata után sokkal puhábbnak tűnik a hajam, ráadásul szépen hamvasít is, úgyhogy nálam ötcsillagos termék!