DancsiTheUnicorn

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon
2021. szeptember 21.

A napokban használtam el a flakont. Már írnám, hogy sokáig kitartott, viszont belegondolva szerintem nagyon ritkán használtam. Az illatával nem voltam kibékülve, viszont olyan tartós, hogy egész nap lehet érezni (bezzeg a parfümjeim nem ilyen tartósak az én orromnak :D ..).
Összességében ennyi pénzért szerintem jó, fél-egy nappal ki lehet tolni vele a hajmosást. Ugyan másik illatban, de újraveszem.

Tresemmé Keratin Smooth Hajbalzsam

Tresemmé Keratin Smooth Hajbalzsam
2021. június 28.

A samponjával együtt használom, nem jött be.
Ahhoz képest, hogy a dobozon azt ígéri, könnyen kifésülhető, 72 óráig gubanc mentes hajat ígér, borzalom. Nyilván nem hittem, hogy az utóbbit teljesíteni tudja, de azért jobbat vártam. Rengeteg kell belőle (igaz, hosszú, dús hajam van), mire érzem, hogy van a hajamon, illetve hiába hagyom rajta 3-5-10 percig, borzalom kifésülni a hajamat, konkrétan semennyit nem segít.

Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő Aloe Verával

Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő  Aloe Verával
2021. június 27.

Nyáron igyekszem mindig eltenni a táskámba. Sajnos izzadós vagyok, nagyon jól esik áttörölni vele az arcomat és a nyakamat, kicsit felfrissít. Rajtam nem hagy ragacsos érzetet, szeretem használni. Tavaly óta bontva van egy zacskó (elraktam és totál elfelejtettem), és még mindig nem száradt ki, úgyhogy nálam szerintem újravevős lesz.