DancsiTheUnicorn

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. december 28.

Még nyár elején, leértékelve pillantottam meg, megszimatoltam és szerelem lett. A kezdeti lelkesedés után sajnos rá kellett jönnöm, hogy pakolásként nekem annyira nem megfelelő. (Balzsamként nem szívesen használnám, mert azért ahhoz drágállom.) Először nem is értettem, mitől zsírosodott (magához képest) olyan hamar a hajam, általában 4 naponta mosom, de ettől a 3. napra már elég gáz volt. Némiképp szomorúan elraktam, aztán el is felejtettem, mikor találkoztam a Serical Latte pakolással (amit egyébként ajánlok mindenkinek, azt is véleményeztem), de pár hete újra rábukkantam a fürdőszoba szekrényben, és adtam neki még egy esélyt. Most amolyan előpakolásként teszem fel, hajtövektől hajvégekig (oda többet teszek, hogy kevésbé/lassabban töredezzen). Szerencsére tudom úgy időzíteni, hogy benne alszom, másnap kimosom hajmosás közben (utána a serical latte pakolás jön min. 1 órára), így nagyon tetszik. Amúgy is puhult a hajam, de így még puhább. Azt még fontolgatom, hogy újravevős-e. Ja és sok, vastag szálú hajam van, szóval viszonylag sokat használok belőle, de így sem fogy rohamtempóban, elég tartós egy tégely.

Balea Warm and Cosy Bodylotion

Balea Warm and Cosy Bodylotion
2019. november 29.

Ritkán használom, ajándékba kaptam, és direkt ott is hagytam a páromnál, hátha néha ő is hagyja bekenni legalább a könyökét. :D
Finom illata van, jó az állaga, hamar beszívódik, arról, hogy mennyire ápol, a rendszertelen használat miatt nem tudok nyilatkozni.

Isana Aloe Vera Kéz- és Körömápoló Balzsam

Isana Aloe Vera Kéz- és Körömápoló Balzsam
2019. november 19.

Nekem sajnos nem jött be - szerintem nem hidratál eléggé, és lehet én vagyok a béna, de bármennyire keveset teszek a kezemre, nem szívódik be, réteget képez a kezemen. Emiatt csak otthon szoktam használni, pedig táskába dobós krémet szerettem volna. Általában 10-15 perc után megunom, hogy a kezemen van, és inkább lemosom.