daniella96

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Kallos Mélytisztító Sampon Zsíros Hajra és Fejbőrre

Kallos Mélytisztító Sampon Zsíros Hajra és Fejbőrre
2016. január 27.

Nagyon problémás bőröm és hajam van, iszonyatosan zsírosodik a fejbőröm. Az évek során szerintem kb 100 sampont és egyebet próbáltam és még mindig nem értem el akkora sikert mint vártam. Használtam már kénes sampont is amit a gyógyszertárba vettem és még az sem segített, úgyhogy feladtam a próbálkozást de muszáj volt olyan sampont használnom ami zsíros hajra van különben minden nap hajat kéne mosnom, így megvettem ezt... Nem azt mondom hogy ez a termék volt a megváltó, de amiket eddig kipróbáltam még ez eddig a legjobb. Még mindig nem történt csoda de legalább kibírom a 2. talán még a 3. napot is összefogott hajjal, úgyhogy megérdemli az 5*-ot!

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2016. január 27.

Festett hajam van de szerencsére nem száraz. Imádom ezt a márkát, szerintem az összes ugyan azt tudja. Nagyon sok fajtát kipróbáltam már a Kallostól és mindegyikkel meg vagyok elégedve. Igazából nem vettem észre sok különbséget a különböző termékek között, mindegy hogy melyiket választom, hosszú távon valóban nem tesz csodát, a szerkezetén nem javít (de én még nem találkoztam olyan termékkel amitől olyan gyönyörű lesz a hajam mint a reklámokban) viszont tényleg nagyon puha és selymes lesz tőle a hajam.

Bourjois Healthy Mix Korrektor

Bourjois Healthy Mix Korrektor
2016. január 24.

Nagyon szeretem ezt a márkát de ez a termék kicsit csalódás volt. Csodát vártam ennyi pénzért de nem azt kaptam. Sima középosztályú a termék.