Danikovm1997

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Paco Rabanne 1 Million EDT

Paco Rabanne 1 Million EDT
2021. július 20.

Viselője egy kiégett csónakcipős középkorú szingli, aki lemaradt 15 évet. Ed Hardy pólóban járja a diszkókat a kopaszodó fejével, és megpróbál úgy tenni, mintha odavaló lenne.

Esetleg egy tesa.

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo
2021. július 18.

Nos, én nyugalomra intenék mindenkit, aki a tartósságra panaszkodik. Több üveget is elhasználtam már, 2015-ös, 2018-as, 2019-es batcheket is.

Ami biztos, hogy VALAMI történt 2020-ban. A T-betűs batchek közel sem vágtak annyira arcon, mint a korábbiak nyitása. Tartósságban is történt visszaesés. Vagy mégsem?

A héten landolt egy 2021-es batch Notinorol. Ugyanaz a gyenge érzés, mint a 2020-asoknál. Fújtam magamra itthon 4-5 fújást a nagy 180ml-s üvegből. Órákkal később a párom jelzi, hogy az előtérben áll egy nagy felhő az illatból. Ugyanez a kocsiban. Anyám kinyitotta a hátsó ajtót, azon nyomban megcsapta az illatom.

Egyszerűen azt érzem, mint az Aventussal kapcsolatban. Én magamon nem érzem, viszont nagyonis ott van, és a projekciója is erős továbbra is.

Afnan Supremacy Silver EDP

Afnan Supremacy Silver EDP
2019. május 10.

Semmi füst nincs benne. Egy 2017-es ananászosabb, batch. Fásnak egyáltalán nem mondanám, Ananász, Musk, és Jázmin. Hasonlít az Aventusra, de szerintem lehetetlen összetéveszteni őket.

Ha nem lenne ennyire gáz az új 2018-19-es aventus, akkor nem zavarna az ára, megvenném.

Így viszont abszolút megéri. Előzőtől kérdezem, hogy meg van-e még a 12C01-e?