danyi.tamas

Regisztráció dátuma: 2013. július 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. július 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Garnier Essentials 24H Hidratáló Szemkörnyékápoló

Garnier Essentials 24H Hidratáló Szemkörnyékápoló
2014. szeptember 22.

Én nem tudom, hogy ti mit csináltatok ezzel a krémmel, nekem tök jó.
Eyeceutical (lánykori nevén Botoceutical szemtáskákra) segítségével szedtem le a szememről az ötémát meg a táskásodást, az Eyeceutical meg is oldotta a dolgot, de ráncos és nyúzott maradt a bőr a szemem alatt. Találomra rákentem ezt a Garnier 24 órásat, és a szemem életre kelt. Teljesen rendben van, mert engem nem érdekel, férfi lévén, hogy rá lehet-e sminkelni meg ilyenek, a szemem hidratálja, kicsit nehezen szívódik fel, de nem gond.
Helyre akartam állítani a szemem, ezzel a kis hidratálókrémmel meg Eyeceuticallal meg Ophylosa szemcseppel kielégítő az eredmény. Nekem bejött. Jobban, mint a nagy, nehéz, űberkiválónak tartott szemránckrémek.

FC Botoceutical Szérum Szemödémára és Szem Alatti Táskára

FC Botoceutical Szérum Szemödémára és Szem Alatti Táskára
2013. július 22.

Iszonyat jó, négy napja kezdtem használni, és bár azt mondják, hogy úgy tizenöt nap alatt jönnek az első eredmények, nekem már "lefelezte" az ödémát a szemem alatt, és a felső szemhéjam is feszesebb. Eddig telitalálat, remélem ez így is marad. VitalPlus COL arcápolóval (ami látványosan csökkenti a rosaceát, bár ezt nem reklámozzák vele kapcsolatban) teljesen kompatibilis.

Vital Plus Col

Vital Plus Col
2013. július 22.

Az előző hozzászólónak üzenem, hogy azért nem hat neked a COL, mert minden bizonnyal nem illik a bőrtipusodhoz. Ebben az esetben neked a JAL-t kéne használnod az arcra való VitalPlus termékek közül (itt http://www.vitalpluscosmetics.hu/termekek megtalálod), de az a legegyszerűbb, ha a hajad mikrokamerás vizsgálatát végző szakembertől kérdezed meg, hogy melyik bőrápolót használd. Én körülbelül egy hónapja használom a VitalPlus COL-t, és túlzás nélkül mondom, hogy csodámra járnak a munkahelyemen, milyen mértékben elűnt az a rosacea, amellyel kapcsolatban egyébként már lassanként a reményt is kezdtem föladni, hogy valaha jobb lesz. Maximális pont a kollagénnek, egyértelműen. Egyébként az adagolást illetően igazad van, nekem is elfogyott másfél hónap alatt a háromhavi adag, de BŐVEN megérte.