Best of Beauty 2019

daphne

Regisztráció dátuma: 2012. január 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Urban Decay Naked2 Basics Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked2 Basics Eyeshadow Palette
2015. január 14.

Szóval kb. egy hónapja fogyott el majdnem teljes egészében a NAKED Basics-em, be is tértem a Debenhamsba, hogy ismét a magamévá tegyem ezt a kincset. Nem hittem a szememnek, amikor megpillantottam újszülött tesóját (asszem egy kicsit le vagyok maradva...). Szóval egyből lecsekkoltam, kétkedve persze, hogy vajon mivel több vagy jobb az elsőnél. Istenem, de szép ő is! Ismét matt színek, tökéletes hétköznapi, nappali sminkhez. Szerintem sikerült megint újat alkotniuk, nagyon meg vagyok elégedve a színválasztékkal. Egyedül a "Foxy"-t hiányolom, de azt az első palettából pótlom. A "Frisk" még tökéletesebb szemöldökszín a "Naked2"nél, az "Undone" kicsit lágyabb tusvonalat eredményez, mint a "Crave", a "Stark" pedig... hát ő a szerelmem. Ez a szín egyszerűen csodálatos, nem beszélve a selyemfényű "Skimp"-ről.
Elég az ömlengésből, ezúttal is maximális pontszámot adok, biztosan újravásárolom.

Urban Decay Naked Basics Palette

Urban Decay Naked Basics Palette
2015. január 14.

Egyszerűen maga a tökély. Tökéletes színválaszték, maximálisan kihasználható paletta. 5 színt használok a 6-ból napi szinten, számomra nem létezik ideálisabb szemhéjpúder nappali sminkhez. Imádom, hogy matt, imádom, hogy a szemöldököm is tudom korrigálni a természetesen szép "Naked2"vel, és imádom, h tusvonalat is tudok húzni a sötét (majdnem fekete) "Crave"-vel. Számomra jobban kihasználhatóbb a nagytesóinál (NAKED1,2,3), de talán csak azért, mert jobban kedvelem a matt színeket, és hétköznap úgyis csak őket használom. Ha elfogy újravásárolom.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2015. január 14.

Valahogy sikerül mindig Karácsony környékére időzítenem a parfümöm utolsó cseppjének elhasználását, így "véletlenül" mindig van egy jó ajándékötletem magamnak. Nem tagadom, előfordul, hogy reklám hatására vásárolok, de szeretek új dolgokat kipróbálni, így szűrtem össze a levet az új YSL-lel is. Annyit tudni kell, hogy nem igazán kedvelem az édeskés, cukorkás, vaníliás illatokat, de mikor ezt a parfümöt kipróbáltam, valami egyből megfogott benne. Változik az ember ízlése na. A véleményezők által elhangzottakkal nem értek egyet, szerintem egyáltalán nem hasonlít a Si-re, ami számomra túlságosan cukorkás, tucatillat, akárcsak évekkel ezelőtt a Pink Sugar. Szerintem őt a kávé dobja fel, és teszi különlegessé, kicsit komolyabbá. A barátom imádja rajtam, szerinte nagyon csábító, érett illat. Annyi a javaslatom, hogy csak módjával használjuk, mert nekem már minden ruhám, sálam pancsol a black opiumban.