darbarad

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

By Wishtrend Clear Skin Shield Patch

By Wishtrend Clear Skin Shield Patch
2020. június 2.

Első acne tapaszom, nem tudok mihez viszonyítani egyelőre, kérem így olvassátok a véleményemet. Két különböző méret van a csomagban, ami nekem elég is volt, mindkettő méret jól jött, nem kellett se nagyobb, se kisebb. Az elején bénáztam a tapasz kiszedésével, de idővel rájöttem, hogy úgy van megoldva a csomagolás, hogy tök egyszerű kikapni a helyéről. (Nem tudom elmagyarázni, de amire fel vannak ragasztva, az a lap meghatározott vonalon felszakítható, így nem kell a tapaszt felkaparni körömmel, hanem teljesen egyszerű leszedni, arról a lapról.) Nagyon jól tapad, ha estére raktam fel, reggel ugyanúgy a helyén volt, nem esett le egyszer sem, akkor sem, mikor az elején még rosszul szedtem ki, és emiatt nem ragadt a teljes felületén. Nekem már csak azért is sokat segít, mert ha felteszem, legalább akkor nem piszkálom, kapargatom, nyomkodom magam, szóval nemcsak a fizikai behatásoktól véd, hanem saját magamtól is. Nem is gondolná, az ember, hogy mennyit számít, hogy nem bántja az amúgy is gyulladás aknékat. Olyan is volt, hogy láttam, hogy kb. a homlokon közepén másnapra vagy harmadnapra lesz egy hatalmas, csúnya, valószínűleg gyulladt pattim, letapasztottam estére, aztán reggel cseréltem, nappal is le volt ragasztva, és megúsztam! Nem mondom, hogy nem volt piros, meg nem látszott, de gyönyörűen elkerült a gyulladás. Látványra: nekem anyukám észre se vette, hogy rajtam van 3 darab tapasz. Azt nem mondom, hogy láthatatlan, de nagyon jól beolvad, nekem nem zavaró, én elmentem úgy kávézni vagy sétálni, hogy fennhagytam. (Jó hát, fontosabb, hogy ne gyulladjon be a fejem, mint az, hogy idegen emberek mit gondolnak, de szerintem fel sem tűnt senkinek.) Összeségében szerintem tök jó kis cucc, sajnos én nem bírok magammal, nagyon hamar elhasználtam, még van kb 3 matricám. Emiatt nem biztos, hogy újraveszem, mert nem vagyok mértéktartó és annyira nem olcsó sajnos. Ha meg tudom fékezni magam, és csak események előtt elővenni pár nappal, akkor lehet megint veszek egy csomaggal. Aki tudja priorizálni az aknéit és nem ragasztja le mindegyiket, annak merem ajánlani! :D

iUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner

iUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner
2020. június 2.

Ő volt az első tonerem, előtte a NIOD SOD mistjét használtam, ami szuper, de nagyon szerettem volna egy hagyományos tonikot. Szerencsére nem nyúltam mellé. Tényleg nagyon selymes, sűrű állaga van, inkább szérumhoz hasonlítható. (Van szérumom, ami sokkal vizesebb textúrájú, mint ezt.) Nagyon kellemes a használata, általában reggel és este, letisztítás után, vattával áttörlöm vele az arcom, és azután kezdem el a rétegzős rutint, de olyan is volt, hogy vatta nélkül, önmagában kentem fel. Nagyon jól hidratál, összeségében szebbnek érzem a bőröm a használata után, felfrissít és ha épp van valami kis gyulladás az arcomon, azt is nyugtatja picit. Nagyon szuper termék, bár miután elfogyott, egy PC tonikot vettem meg helyette, amit azért nem köröz le, de hát az magasabb árkategória, nincs értelme hasonlítgatni őket. Viszont miután az is elfogyott, visszatértem ehhez, mert ezzel is teljesen meg voltam elégedve, olcsóbb is, és több ideig is elég.

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum
2020. május 21.

Hajmosás után mindig ehhez nyúlok, a kb. törölköző száraz hajamat kifésülöm, majd belemasszírozom a végekbe ezt a kis szérumot. Finom az illata, kellemes az állaga, a hajam szinte rögtön elnyeli. Akár hajszárítóval szárítom utána, akár hagyom, hogy magától száradjon meg, a végeredmény ugyanaz, nagyon selymes, szép esésű, puha és fényes hajzuhatag. Nagyon meg vagyok vele elégedve!

2 ÖSSZETEVŐ