darbarad

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2019. szeptember 8.

Nekem ő az a termék, amit a használata alatt nem értékeltem igazán, nem is vettem újra, miután elfogyott, majd pár hét eltelte után rájöttem, hogy szükségem van rá. Konkrétan hiányzott. Érdekes kis szérum amúgy, nagyon folyékony az állaga, az elején kicsit bénázos az adagolás, meg kell szokni na. Arcra felkerülve viszont olajosra vált és egész nehezen szívodik be, picit talán ragacsos érzetet is hagy, ezért általában estére hagyom. Régebben kevertem hidratálókrémmel vagy hialuron szérummal, a barátságosabb állag érdekében, de mára már tényleg hozzászoktam, tökéletes önmagában is. Vízhiány kezelésére perfekt, bár lehet a használata alatt tényleg nem tűnik fel javulás, de ahogy elhagyja az ember, a bőre rögtön jelez, hogy újra kéne venni.

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2019. szeptember 8.

Első AHA hámlasztóm, aminek tökéletes volt. Az ember lánya és fia szépen ki tudja vele tapasztalni, miről is szól ez az egész, mi merre hány méter, hogy használja, mit bír el a bőre és mit nem, aztán ha minden oké, megy tovább, emel a %-on, komolyabb összetevőkhöz nyúl, anélkül, hogy leégetné az arcát vagy bármi más problémába futna bele. Én örülök, hogy van egy ilyen könnyed lehetőségünk is, és bár az én bőrömnek ő, mint kiderült, nagyon gyengusz, nem érzem pénzkidobásnak és nagyon szeretem. Felváltva használom a márka BHA hámlasztójával, vagyis minden második nap vele hámlasztok, mégsem bántja vagy irritálja a bőrömet. + Heti 1x a szintén TO-s 7% glikolsavat használom, őszintén szólva vele össze sem lehet hasonlítani ennek az 5%-os tejsavas AHA-nak a hatását, fényévekkel veri ezt, de szerintem ettől függetlenül van helye a polcokon egy ilyen gyengéd kíméletes hámlasztónak is, amit napi szinten lehet használni. Őt nem fogom már újravenni, de a 10%-os tesóját mindenképpen.

Alverde Naturschön Augencreme

Alverde Naturschön Augencreme
2019. szeptember 7.

Egy nagy adag szemkörnyék hidratáló jó áron. Se több, se kevesebb.

2 ÖSSZETEVŐ