darbarad

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil
2020. február 18.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam és nem a megszokott, de kevésbé kedvelt lemosómat vettem újra. Leginkább csak fényvédőt kenek az arcomra, néhanapján használok szempillaspirált, szóval arra gondoltam, nem feltétlen sminklemosó kell nekem, hanem sokkal inkább valami tápláló, tisztító olaj. Tökéletesen hozza az elvártakat, nagyon szeretem az állagát és a használatát(nem kell vattával dörzsölnöm az arcom), szépen letisztítja a bőrömet, érződik az a plusz hidratálás is, emellett nem okoz kiütéseket vagy pattanásokat. Könnyű lemosni, nem hagy olajos vagy kellemetlen utóérzetet, és nekem az illata sem zavaró, bár ebben én nem vagyok releváns, mert nem valami jó a szaglásom. Időközben az is kiderült róla, hogy az erős sminket is könnyedén leszedi (jó, mondjuk nálam az erős smink = kis korrektor, szemhéjpúder, szempillaspirál, highlighter és rúzs). Elég nagy a kiszerelés is, nagyon valószínű, hogy újraveszem, ha elfogy.

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval
2020. január 17.

Nagyon kis kedves, könnyed testápoló, kellemes az állaga és ebből kifolyólag a használata is, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, finoman hidratál. Jól írják a többiek, a nyári időszakban tökéletes választás lehet, nyilván a téli időben kirepedezett kezeket nem ő fogja kicsattanásig táplálni, arra testesebb krémek valók. Én elégedett vagyok vele, igazából azt adja, amit ígér, és árban sincs elszállva.

Balea Shining Star Élénkítő és Frissítő Hatású Zselés Arcmaszk

Balea Shining Star Élénkítő és Frissítő Hatású Zselés Arcmaszk
2020. január 10.

Jaj ugyanolyan csalódás volt, mint a rózsaszín verziója (oké, az tisztító hatású, lehúzható maszk volt, de tényleg egy kaptafa), a problémák is ugyanazok voltak. Róla is azt hittem, hogy csillogos, barackszínű, kicsit látványosabb dolog lesz, igazából azért is vettem meg, mert a balea maszkok hatásától nem vagyok elájulva általánosságban, ettől is csak annyit vártam, hogy egy idegösszeomlás után valami vicces termékkel tudjak relaxálni. Társához hasonlóan, ő is egy átátszó, enyhén csillámos kenőcs volt, ugyanúgy szemirritáló hatása volt nálam, a bőrömet is bántotta, minden volt csak kellemes nem. A letisztítása után a bőrömön semmi változást nem vettem észre, élénkítésnek vagy frissítésnek nyoma sem volt sajnos. A másik kis tasakot el sem használom inkább, és legközelebb probálok nem bedőlni a jól sikerült design-nak.

2 ÖSSZETEVŐ