Dark Purple

Regisztráció dátuma: 2012. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop EDT

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop EDT
2020. május 16.

Kifejezetten szép, harmatos, lányos rózsaillat, tavaszra-nyárra, nappali viseletre való. Szerintem 9-99 éves korig viselhető, ez az parfüm, ami nem kor, hanem inkább személyiség függő, nekem speciel mindig fülig szalad a szám tőle. Szoktam fújni belőle a kislányomra is, ha kéri, tökéletes anya-lánya parfüm. :D A tartóssága olyan, mint a legtöbb AA sorozatos illatnak, kb. 5-6 órát bír. Én egy kis fújósban beteszek belőle pár millit a táskámba és nap közben egyszer újra fújom, így a teljes munkanapot le tudom fedni vele. Csodaszernek nem nevezném, de nagyon szerethető, jól sikerült alkotás a maga nemében, igazi boldogság-illat.

Guerlain EAU de Shalimar

Guerlain EAU de Shalimar
2020. május 16.

2020: Többedik üveggel használom, a citrom-vanília kombó még mindig nyerő és már nem csak ősszel-télen, hűvösebb nyári napokon is jólesik viselni. Friss citromos kezdet után puha, mégis légies, picit púderes, vaníliás leszáradás, mint a citromos süti. Kellemes intenzitás és sillage, nem fullasztó, de diszkrét eleganciát sugároz. Abszolút iroda-kompatibilis, a kollégáid nem fognak lefordulni melletted a székről, ha ezt fújod. Rajtam a reggeli fújás estig kitart, ad egy diszkrét aurát egész napra. Aki pusztán az illatával akarja tudatni egy 3 szintes irodaházzal, hogy ott járt, annak nem ajánlom, de aki arra szeretné használni, amire való, a megjelenése kiegészítőjének, az bátran tegyen vele egy próbát. Nálam továbbra is öt csillagos.

2012: Igazi őszi-téli finomság, Guerlain minőségben. Tavalyi kedvencem volt.

Miss Dior Rose N'roses

Miss Dior Rose N'roses
2020. február 29.

Látom elég megosztó illat lesz ez. :D Az én bőrömön szépen működik, egy elegáns, kellemes, tiszta, finom, friss rózsaillat, a leszáradás végére picit púderessé válik. Sillage, tartósság teljesen rendben van, nem közönségesen csíkhúzós, de határozottan érezhető. Elgondolkodtam, hogy akik szerint nyanyás, azok vajon milyen illatokhoz lehetnek szokva? Mert ebben aztán a világon semmi nyanyás nincsen! A régi nehéz, fullasztó, bódító, bolgár rózsaolajra hajazó vintage rózsaparfümök esetében megértem, ha valaki nyanyásnak titulálja, na de ez a parfüm olyan messze van tőlük, mint Makótól Jeruzsálem. Csodaszernek azért nem mondanám, de ha valakinek tetszik, tökéletes signatura illat válhat belőle. És nem kell kétévente lecserélni. ;)