Dark Purple

Regisztráció dátuma: 2012. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Tocca Giulietta EDP

Tocca Giulietta EDP
2021. november 22.

Misa és Adrica teljesen rossz parfümnél véleményezte az aldis Coco M. koppincsot! A Tocca egy önálló parfüm márka az USA-ban és NEM aldi-lidl kategória!
A Giulietta tulipános, zöldalmás, virágos, gyümölcsös illat, tavaszi, nyári viselet. Egyébként ezt a parfümöt Franco Zefirelli és Giulietta Masina szerelme ihlette és a nevét is a színésznőről kapta. Nekem egyik nagy személyes kedvencem ez a parfüm, csak sajnos itthon nagyjából lehetetlenség hozzájutni.

Chanel Les Exclusifs De Chanel 1957 EDP

Chanel Les Exclusifs De Chanel 1957 EDP
2021. szeptember 30.

Elegáns, virágos szépség, rajtam csak mértékkel puhul be, de ezt nem rovom fel neki, elvégre egy Chanel Exclusifs illatnak legyen tartása. :D Leginkább tavasszal-nyáron szeretem viselni, hideg időre a fajsúlyosabb parfümöket részesítem előnyben. Csak azért kap négy csillagot, mert az Exclusifs szériából vannak olyan parfümök, amiket még nála is jobban szeretek.

Chanel Les Exclusifs De Chanel Bois Des Iles

Chanel Les Exclusifs De Chanel Bois Des Iles
2021. szeptember 30.

Nekem nagyon bejön ez a fás Chanel. Kedvelem a fás alapú illatokat, sokat ismerek, sokat használtam már hosszabb időn át is, nem gondoltam, hogy ezen a területen még lesz olyan parfüm, amelyik tud újat mutatni. Na, ez tudott. Mesterien kiegyensúlyozott, szofisztikált, könnyű, elegáns, mégis határozottan érezhető, tartós kompozíció. Iszonyat szép, amellett igazi élmény beleburkolódzni, leginkább ősszel-télen szeretem viselni. Arról nem beszélve, hogy kimagaslik a mai LVB/Candy/stb-stb. cukorszirup felhőben úszó tömegből. Száz csillag, legalább.