DarkLilly

Regisztráció dátuma: 2012. április 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lady Ann Szemceruza

Lady Ann Szemceruza
2012. április 27.

Nagyon sokáig szerettem ezt a szemceruzát, többször újravásároltam, de lehet kipróbálok másfajtát is. Eddig a fő előnye az ára volt, és a nagyon erős szép fekete színe. Azonban mindig zavart, hogy hamar elkenődött alul (az arcbőröm elég zsíros is tud lenni, lehet ezért) így tettem elég mennyiségű púdert, de remélem találok olyat ami tartósabb kicsit számomra.

Isana Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)

Isana Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)
2012. április 27.

Még a krémmánia felfedezése előtt vettem meg ezt a krémet, de az összetevőit látva, kicsit megrémít a sok parabén. Hatása nekem nagyon bevált télen is (bár csak néha van szükségem krémre télen) , ár-érték aránya jó, és az illata is. A legelőnyösebb számomra, hogy hamar felszívódik, így nem kell megszakítanom semmilyen folyamatot azzal, hogy egy krémre várok, hogy szívódjon.

Kallos Hajápoló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra

Kallos Hajápoló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra
2012. április 27.

Nem a legjobb balzsam amivel találkoztam, és nem is tudtam eltalálni a kellő mennyiséget. Ha többet tettem rá akkor elnehezítette a hajam, ha keveset semmi puhaságot/kifésülhetőséget nem adott. Ha tovább hagytam rajta kevés vagy több mennyiséget akkor sem változott a hatása. Egy közepes balzsamnak ítélném, kiadós, de nem venném újra.