darkswan

Regisztráció dátuma: 2017. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2017. június 8.

Sokáig kerülgettem, aztán egyszer sikerült megvenni mert épp elfogyott a púderem és valami nagyon gyors megoldás kellett... Hát én jót nevettem, amikor először használtam, nem hittem el, hogy ezt komolyan gondolták, ez valami vicc lehet, azt gondoltam. Borzasztóan porzik és lisztes hatása van, pedig tényleg vigyáztam, hogy ne rakjak belőle sokat. Alapból világos a bőröm, de még így is hófehérke-effekt volt utána. A tartóssága átlagos, bár én az első használat után úgy döntöttem, hogy soha többet púderként. VISZONT szemhéjfesték és szemöldök alá tökéletes. Tehát nem a funkciójának megfelelően, de elhasználgatom, újra sose veszem.

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2017. június 8.

Én imádom! Már többször is újravettem, rendszeresen használom arcra amikor kijönnek a piros napok előtti pattanások, amiket már muszáj kinyomni... Az illata nagyon-nagyon erős, szerintem sosem fogom megszokni, de elviselem a hatása miatt. Pattanás utáni heget nagyon szépen gyógyítja/szárítja, már 2 nap és nyoma sincs. Én úgy használom, hogy miután lemostam a sminket és átmostam az arcom, tehát már teljesen tiszta, akkor egy picit rakok a vattakorongra (kb egy kisujjkörömnyit) simán, nem keverem semmivel, és azzal áttörlöm a problémás területeket, majd várok egy kicsit (5-10 perc és beszívódik teljesen) és jöhet a hidratáló. Muszáj hidratálni mert nagyon szárítana egyébként. Én még csak arcon próbáltam ki, de ahogy láttam rengeteg jótékony hatása van, így tényleg csodaszernek mondható. :)

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2017. június 8.

Rászántam magam, hogy kipróbáljam végre. 1-2 hónapja használom (nem rendszeresen, csak ha nagyon durva fedést akarok) és meg kell, hogy mondjam, nekem egy icipicit csalódást okozott az állaga miatt, mert én valahogy jobban kedvelem a folyékonyabb alapozókat. Ez az erős állag nagyon be tud ülni a pórusokba. DE tény és való, hogy jó a fedése. Viszont aki "láthatatlan" sminket akar, annak nem ajánlom, mert egyértelműen látszik, ha felkened magadra, ezzel valahogy nem lehet csínján bánni, hiába rak keveset az ember belőle. Nagyon kiemeli a hegeket/pattanásokat, hiába nem látszik a pirosság, azért akkor is látni, hogy "van ott valami". :D Bár ez mindegyik alapozóról elmondható. A színt nagyjából eltaláltam (nude), de azért még ez is kicsit sötét az én sápadt arcomnak (pedig nem vagyok hófehérke), tehát arra nagyon kell figyelni, hogy melyik színt választjuk. Nálam elég tartós, bár azért egy hosszú nap után már látni, hogy átfényesedik (én nem szeretek újrapúderezni). Nyárra nem ajánlanám, én már a melegebb hónapokban nem ezt használom, hanem valami folyékonyabb, lágyabb alapozót inkább, mert 30-40 fokban nem bírnám elviselni magamon ezt az erős fedést és a pórusoknak sem tesz jót. Pattanásokat nem okozott, még úgy sem, hogy eltömíti a pórusokat (persze elengedhetetlen a megfelelő tisztítás lemosás után) így ez is pozitívum. Tehát összességében jó, de nem kiváló.