daydreamheart

Regisztráció dátuma: 2019. július 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. július 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Cien Olive Pure Testápoló

Cien Olive Pure Testápoló
2021. október 17.

Nem mondom, hogy életem testápolója lett, mert a CeraVe-t semmi sem múlja felül, DE az áráért, a flakonért, az összetevőkért és azért, hogy tényleg szépen ápol, kap 4 csillagot. -1 levonás, mert egy kicsit olajos érzetet hagy maga után, kell jó pár perc amíg beszívódik teljesen.

Jo Malone Poppy & Barley

Jo Malone Poppy & Barley
2021. október 12.

Nagyon szép nyárias pipacs illat. Nekem egy picit első fújás után elég erős, de olyan 10-15 perc után már finommá alakul át.
Mindent összevetve szerettem használni, igaz csak mintát próbáltam belőle, ami elég volt egy pár fújásnyi alkalomra.

Herbal Essences Szulfátmentes Sampon Aloe+Bambusz

Herbal Essences Szulfátmentes Sampon Aloe+Bambusz
2021. szeptember 24.

A történetem:
9 hónapig használtam a balzsammal kombinálva, mire teljesen elfogyott a napokban.
Eleinte szuper volt, nagyon szerette a fejbőröm, az illatát is imádtam, meg úgy a csomagolását is.
Aztán nagyjából 2 hónapja elkezdett a fejbőröm viszketni és ez csak fokozódott.
Igazából más problémám is volt, ezért ráfogtam azokra, nem gondoltam, hogy a sampon okozza, mert eddig nem volt vele problémám.
Ebben az utolsó 1 hónapban annyira eldurvult a helyzet, hogy folyamatosan viszketett a fejbőröm, vörös volt és hajmosás után is ugyanolyan zsíros, lelapult volt a hajam. Borzasztó volt, de ezt is ráfogtam hormonális problémára, meg rossz étrendre.
Aztán elfogyott a sampon és tegnap egy teljesen más termékkel mostam meg a hajam.
Igaz még viszket a fejbőröm, de nem annyira és a hajamon látszódik a legnagyobb hatás, egyáltalán nem zsíros, lelapult, ugyanolyan szép frissen mosott, mint azelőtt. Úgyhogy ez a termék egy nagy NO NO. Már sajnálom, hogy nem olvastam el hamarabb itt a kommenteket.
Aki teheti kerülje el, mert hosszú távon tényleg csak több kárt tesz a hajnak és a fejbőrnek.